icon

Babenky, este som v soku, v pondelok chodim na nemcinu tak mala je u svokry,vcera dojdem z nemciny a vo dverach pocujem ako svokra (71r.) hovori malej, pod Dominika dame sacok na hlavu a vruke drzi igelitku s tecsa, hned som brala malu domov a dnes

avatar

svokra je na práškoch? :O

1. feb 2011
avatar

ja som tiez nechapala asi starecka demencia ide na nu

1. feb 2011
avatar

jeziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis 😢 :-O

1. feb 2011
avatar

ja by som asi zomrela

1. feb 2011
avatar

ved aj mna az zamrazilo

2. feb 2011
avatar

prosiiiiiiiim????????????????? dobra vychova....pozdravujem svokru......

11. feb 2011