Babenky, este som v soku, v pondelok chodim na nemcinu tak mala je u svokry,vcera dojdem z nemciny a vo dverach pocujem ako svokra (71r.) hovori malej, pod Dominika dame sacok na hlavu a vruke drzi igelitku s tecsa, hned som brala malu domov a dnes
katarinkakatka44
autorja som tiez nechapala asi starecka demencia ide na nu
1. feb 2011
jeziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis 😢 :-O
1. feb 2011
ja by som asi zomrela
1. feb 2011
katarinkakatka44
autorved aj mna az zamrazilo
2. feb 2011
prosiiiiiiiim????????????????? dobra vychova....pozdravujem svokru......
11. feb 2011
svokra je na práškoch? :O