icon

Chcem sa opytat, baby ktorym vam chodi rodicovsky a rodinne na ucet dostali ste rodinne pridavky iba 21,99 e ved od noveho roka mali byt rodinne pridavky zvysene na 22,02. Alebo to bude az od buduceho mesiaca?

avatar

3 centy? sak to je podla mna uplne jedno. za to nekupis ani rozok.

13. jan 2011
avatar

preboha.. to ake trapne zvysenie .... ze 3 CENTY ..... na vysmech...

13. jan 2011
avatar

ja viem, to je trapne hlavne ze dochodcovia dostali vianoce premie ci odmeny alebo co to bolo

13. jan 2011
avatar

@p4 to ano, ja som sa len pytala

13. jan 2011
avatar

ale ked chces,mozem ti odpovedat aj naa tvoju otazku. 🙂 to boli pridavky za December a zvysenie je az za januar,len skoda ze je to taka trapna ciastka. :(

13. jan 2011
avatar

@p4 dik za odpoved, je to poriadne trapna ciastka, ale este horsie dopadla kamoska, ma dvojicky a kedze podla noveho ma dostat rodicovsky vyssii o 25 percent, lenze tych 25 percent vypocitaju z 190, tak dostane namiesto 256 E 236 e.

13. jan 2011
avatar

no,to som pozerala v spravach ako to je s dvojickami. je to pekne trapne. ale tak co sa dalo cakat od naseho posahaneho statu?

13. jan 2011
avatar

mám dosť..až 3 centy...

13. jan 2011