icon

6 dni po TP a drobcekovi sa nechce von

avatar

Nic si z toho nerobte on von pojde, nam sa krpcek narodil po dvoch vyvolavackach, prasknutiu plodovej vody az na 6 den prenasania aj to nakoniec cisarskym rezom... drzim palceky nech to mate cim skor za sebou...

17. jan 2011
avatar
kate24
autor

dakujem, uvidim co mi zajtra navrhnu na kontrole v porodnici.

17. jan 2011