Ahojte. Neviete mi prosím poradiť dobrého imunoalergológa, Trnava, Nitra, v prípade núdze Bratislava (sme z okresu Galanta) ktorý berie deti aj dospelých? Ja potrebujem pre seba imunológa (veľmi často som chorá) a 3 ročná dcéra máva opakovane periorálnu dermatitídu, čiže ona zase alergo. Naj by bolo, aby sme mohli ísť na vyšetrenie naraz. Ďakujem 🤗
Ja odporucam MUDr. Suchanovu SIMIDA vo Vrabloch.
My chodime do Imunovital, ba. Ale je tam rocny poplatok 180€ 🤷♀️
@pandusica tie sú pre mňa od ruky, síce šoférujem, ale nerada 🙈 ale ďakujem
@ktobytobolpovedal joj no to by bolo asi dosť pre nás obe 360 na rok, ale ďakujem
Ja chodim ku knizatovej, som spokojna. Je v nitre. Tiez som byvala casto chora, ona mi dava nejaku imonuliecbu a fakt to pomaha.
Ale neviem ci berie novych pacientov🤷♀️
Ja chodim ku knizatovej, som spokojna. Je v nitre. Tiez som byvala casto chora, ona mi dava nejaku imonuliecbu a fakt to pomaha.
Ale neviem ci berie novych pacientov🤷♀️
@michaelkanr a nevieš či berie deti?
chodili sme Senec doktor Nemessanyi , max spokojnost
@michaelkanr a nevieš či berie deti?
@katesocka ano, chodia k nej aj moji dvaja synovia😁
chodili sme Senec doktor Nemessanyi , max spokojnost
@michaelkanr už som našla, vlastne som zistila, že ju mám v užšom výbere 🙈 akurát nemá voľné termíny momentálne
@lucik194 ďakujem, Senec mi nenapadlo pozrieť, berie deti aj dospelých?
V novom zariadení oproti Právnickej fakulty je Hronská. Vraj skúsená, predtým bola v Ba.
Košturiak NR
Vrbicova -FN Nitra chodí syn aj manžel spokojnosť
Salubria dr Hronska v TT mna vzala riadne s vymennym listkom cez poistovnu a neplatila som nič.Termin som.mala.velmi rychlo tiez.Bola som tam v aprili tohto roku

My chodime do Imunovital, ba. Ale je tam rocny poplatok 180€ 🤷♀️