Ahojte prosím vás dedoles šľapky ako veľkostne sedia? Viete mi prosím odmerať vnútornú dĺžku? Ďakujem
Ano,sedia ako pisu na stranke,v mojom.pripade nosim 39 vacsinou,dala som 40 a ako uliate.
20. jún 2023
ja nosím topánky 40,41 a boli mi dobré šľapky 39
20. júl 2023
Sedia presne tak ako píšu na stránke. Koľko cm si odmeras nohu, také kupuješ.