
3 / 8
jej s tescovych plienociek-inak su super,my ich pouzivame...ziadne zapareninky ani nic
24. nov 2011
katka14188
autorHej aj my,nám vyhovuju vsetky plienky :D
24. nov 2011
tato je nadherna ... sikulka
24. nov 2011
tato je fakt krasna. prosim ta,kolko si dala asi za ten material?
24. nov 2011
katka14188
autorMotýliky dokopy cca 5 E a plyšák cca 4 a 3/4 balíka plienok tam je
24. nov 2011
krasne...