icon
3 / 8
avatar

krasne...

24. nov 2011
avatar

jej s tescovych plienociek-inak su super,my ich pouzivame...ziadne zapareninky ani nic

24. nov 2011
avatar

Hej aj my,nám vyhovuju vsetky plienky :D

24. nov 2011
avatar

tato je nadherna ... sikulka

24. nov 2011
avatar

tato je fakt krasna. prosim ta,kolko si dala asi za ten material?

24. nov 2011
avatar

Motýliky dokopy cca 5 E a plyšák cca 4 a 3/4 balíka plienok tam je

24. nov 2011