icon

Ahojte, syn bol ockovany pred tyzdnom proti kiahnam. Dnes dostal horucku, 38,8. Mam mu to znizovat liekmi? Alebo len sprchou. A je to ok takto po tyzdni?

avatar

Liekmi ..keď je teplota nad 38.5 .. závisí aj od celkového stavu, či je unavený, uboleny atď..ale ja vzdy zrážam nad 38,5 a nečakám.
Striedať nuroden,panadol ak je to nutné kazde 4 h .

4. máj 2026
avatar

Po týždni neviem či je súvis s očkovaním

4. máj 2026
avatar

Skôr chytil virózu ak chodí do kolektívu, jasné, že dať lieky

4. máj 2026
avatar

Uz bude ho nieco chytat, normalne daj lieky po ocku, by mal v ten den ci dalsi reakciu….to jedine, ze by to nejako zle zreagovalo v tele, ako po mam skusenost po kovid ocko, ze bolo niekomu po tyzdni zle, ale to boli ine stavy…

4. máj 2026
avatar

No praveze pri kiahnach je horucka az po tyzdni, aj neskor este. Ako zacne pracovať imunitny system.Uz som mu dala paracetamol. Len som myslela, ze je asi lepsie nechat bez liekov tu imunitu ziskat. Ale uz mal 39, tak som dala

4. máj 2026
avatar
@katka533

No praveze pri kiahnach je horucka az po tyzdni, aj neskor este. Ako zacne pracovať imunitny system.Uz som mu dala paracetamol. Len som myslela, ze je asi lepsie nechat bez liekov tu imunitu ziskat. Ale uz mal 39, tak som dala

@katka533 Imunita s tym nic nema. Normalne mu daj lieky.

4. máj 2026