Ahojte, syn bol ockovany pred tyzdnom proti kiahnam. Dnes dostal horucku, 38,8. Mam mu to znizovat liekmi? Alebo len sprchou. A je to ok takto po tyzdni?
Po týždni neviem či je súvis s očkovaním
4. máj 2026
Skôr chytil virózu ak chodí do kolektívu, jasné, že dať lieky
4. máj 2026
Uz bude ho nieco chytat, normalne daj lieky po ocku, by mal v ten den ci dalsi reakciu….to jedine, ze by to nejako zle zreagovalo v tele, ako po mam skusenost po kovid ocko, ze bolo niekomu po tyzdni zle, ale to boli ine stavy…
4. máj 2026
katka533
autorNo praveze pri kiahnach je horucka az po tyzdni, aj neskor este. Ako zacne pracovať imunitny system.Uz som mu dala paracetamol. Len som myslela, ze je asi lepsie nechat bez liekov tu imunitu ziskat. Ale uz mal 39, tak som dala
4. máj 2026
4. máj 2026
Liekmi ..keď je teplota nad 38.5 .. závisí aj od celkového stavu, či je unavený, uboleny atď..ale ja vzdy zrážam nad 38,5 a nečakám.
Striedať nuroden,panadol ak je to nutné kazde 4 h .