Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  katkaform
  26. mar 2018    Čítané 205x

  Vichy Slow Age Nuit a moja testovacia šanca

  Pošťastilo sa mi! Modrý koník si ma vybral ako vhodnú adeptku na testovanie malého zázraku značky Vichy menom Slow Age Nuit.

  A že táto ponuka prišla mimoradne vhod o tom niet pochýb. Mám kátko po 30 a dve detiská a bohužial už aj prvé vrásky. Začala som sa preto nad svojím zovňajškom trochu viac zamýšľať a nielen to. začala som si zaobstarávať arzenál zbraní v boji proti starnutiu pleti. Nočný krém je seriózna voľba. Stará sa totiž o pleť najdlhšie, počas celej noci. Možno aj práve preto som sa dlho nevedela rozhodnúť, ktorý bude ten pravý. Modrý koník mi veľmi v rozhodovaní pomohol. Priznám sa, že Vichy poznám, ale informácia o rade Slow Age mi akosi ušla. No keď som zbadala čo vymysleli, hneď som vedela, že to musím vyskúsať.

  Keď balíček prišiel, veľmi som sa potešila a vedela som ako asi bude krémik vyzerať. Pravdou je, že keby bol v pumpičkovom balení, lepšie by sa mi dávkoval. Nie je to však nijaká závada. Dizajnovo je krásny, len nie až tak úplne praktický, keďže krásne oblé tvary a leský povrch s uzáverom sa skrutkovanie sú pre mňa ideálnym predpokladom k tomu, že sa mi krém vyšmykne a vypadne. Našťastie celé testovanie prebehlo bez ujmy ;)

  Po otvorení, časť krému ostala na vrchnáku :( (ach tá pumpička). Rozhodla som sa, že skôr ako si ho napackám na tvár, ho skúsim radšej na ruke. Druhým dôvodom bol fakt, že bolo asi 10 hodín ráno a ja som horela zvedvosťou ho vyskúšať. Kto by vydržal až do večera? Na ruke sa osvedčil. Veľmi ľahko sa vstrebal a po hnedej farbe nebolo ani stopy. Hydratáciu som skutočne cítila dlho a počas celého dňa mi krásne rozvoniaval. Tešila som sa na prvý test večer.

  V prvom rade ide o tú textúru. Gél. Vždy som s gélovou textúrou mala dobré skúsenosti. Mám normálny až zmiešaný typ pleti a gélové krémy mi vždy dali pocit takej plnej hydratácie. Žial pocit bol väčšinou len krátkodobý. O to väčšia bola moja zvedavosť a očakávania od krému, ktorý je nočný a má gélovú textúru. To naozaj vydrží tak dlho? 

  Pocit po nanesení nesklamal, cítila som prílev hydratácie. Trochu som však bola sklamaná, že na pleti zanechal akoby taký tenučký film, ale sklamanie v minúte pominulo, lebo to bolo naozaj iba počas doby, kým sa krém vstrebal. Naozaj som nemala pocit keď som išla spať, že by som krém obtierala o posteľnú bielizeň, to vôbec nie. Ale obávala som sa, že hnedá farba sa niekde predsa len prejaví. Našťastie som ju nikde nenašla 🙂 Iba na odličovacom tampóniku ráno, keď som nepoužila čistiaci gél, ale iba pleťovú či micelárnu vodu. Len vtedy sa dali nájsť pozostatky po kréme. 

  Ráno po prebudení bola pleť omnoho sviežejšia. Videla som to na sebe už po prvom použití, moja pleť zvykne rýchlo reagovať. Počas dvoch testovacích týždňov k nijakým dramatickým zmenám na mojej pleti neprišlo, ale to je len dobre. Kvalitný krém pracuje pomaly a isto. Mne úplne stačil ten krásny čistý pocit, lebo som vedela, že som svojej pleti spravila dobre a je v "dobrých rukách" a účinné látky resveratrol a baikalín robia svoju prácu dobre.

  Na pleťové masky som zvyknutá a používam ich samostane. Pridaná hodnota tohoto krému je taká, že sa dá použiť aj ako maska, pričom výrobca odporúča použitie raz týždenne po dobu 10 min. Ja som sa tohto odporúčania držala. Nakoľko som zvyknutá masky používať dva krát týždenne, tak to bol pre mňa vhodný kompromis.

  Záverom by som potvrdila moju veľkú spokojnosť s krémom. Určite neoľutujete kúpu. Tá textúra a príjemná vôňa a hlavne naozajstný pocit čistoty, že pleť dýcha, na to sa dá ľahko zvyknúť. Výsledky sa dostavia 🙂

  V neposlednom rade sa chcem ešte poďakovať tímu Modrého koníka za to, že si ma vybral ako vhodnú adeptku a pevne verím, že som sa osvedčila. Ostatným žienkam odporúčam krém a prajem veľa šťastia pri výbere na testovanie.

  Pekný deň.

  katkaform
  8. mar 2018    Čítané 72x

  Spomaliť vek?

  Ahojte baby, naskytla sa mi pecka príležitosť!

  Vedeli ste, že Vichy má prevratný rad starostlivosti o pleť - Slow Age? Faakt? A skúšali ste? Ak nad radom Slow Age váhate, niektoré z nás už zopár produktov skúšali, môžete si prečítať ako sa im pozdával denný a očný krém.

  Iné z nás dostali možnosť otestovať špeciálny nočný krém a ako sa nám pozdával sa dozviete cez #test_slowage2  Ja už som s testovaním začala a neviem sa dočkať, kedy vám o tom celom napíšem. Myslím, že je sa na čo tešiť, keďže ide o naozaj kvalitný krém overenej značky ;)

  Zatiaľ ma najviac fascinovala jeho gelová textúra 🙂

  Krásny deň vám všetkým.

  katkaform
  26. feb 2018    Čítané 141x

  Trochu horší deň

  Všetci ich poznáme. Nepýtajú si pozvanie, naopak majú inštinkt  prísť v ten najnevhodnejší moment. 

  Dnes sa to začalo nenápadne. Starší Miško dochorľavieva, mladšia Zuzka ochorľavieva. Ja už som si na túto nadväznosť dejov za tie dva roky už celkom zvykla. Dokonca dokážem odhadnúť aj priebeh, trvanie, intenzitu...

  Skrátka vyhliadka na dnešné aktivity sa plynule posunula v mojej mysli minimálne o týždeň ďalej. Ale že sa pokazí všetko na čo stiahnem by ma ani nenapadlo. Začalo to nevinnou hrou detí kedy po 5min ticha a kľudu venovaných mojej káve som ich pristihla v detskej izbe "variť polievku" zo všetkých puzzle ktoré vlastnia. Aj som sa chvíľku potešila, že budú mať edukatívnu aktivitu, kým ich všetky potriedia a poskladajú. Ale oni moje potešenie nezdielali a keď som si to nechcela skladať sama, sedela som pri nich ako policajt takmer 2hod. Potriedili, poskladali, upratali, no všetko len kvôli tomu, že som im za to sľúbila kinetický piesok. Odmena teda musela prísť a ja som si znova naivne myslela, že sa ich na chvíľu prakticky zbavím. Veď pri hre s kinetickým pieskom sa už niekoľko krát osvedčili. 

  Bavilo ich to presne 5 min, vlastne o minútu dlhšie lebo tu minútu som telefonovala s manželom. Úbohú jednu minútu kým Zuzu zistila, že väčšia sranda ako sa hrať na stole, je hrať sa pod stolom. Ani by pre mňa nebol až taký problém. Zuzka celá od piesku, pohľad mi padol na pančucháče olepené pieskom- nevadí, idem po vysávač kým sa v tom ešte rýpe.

  Nečakám odpoveď, ale: Kto mal pre boha vedieť, že za tých 30 sekúnd,  kým prídem po vysávač, ju to prestane baviť. S vysávačom v ruke už počujem Miška z izby kričať "Hej Zuzka! Nebehaj po sedačke, zhodíš mi lego."

  Nechcite vedieť ako dlho som to z tej sedačky, koberca, podlahy,  chodby a samozrejeme aj dieťaťa dávala dole. 

  Nech žije kinetický piesok, mier!