Baby čo kupujete pre deti do školy na koniec školského roka ? Môj syn konci prvý stupeň a odmietla som kupovať čokoládu 😂😂 Lebo v tom teple dá učiteľke toping v sáčku 😂😂 Kvety tiež asi nie. Nejaké nápady ? HELP ME PLEASE !! 🙈🙏
Napriklad?
Kava je super , vyuzije a nesada na nu prach, lapace by som nekupovala.
Dcéra dáva kvalitný sypaný čaj a zmes orieškov a sušeného ovocia.
ja som kúpila anjelika, ktorý je naplnený levanduľou..kvety nedávam už dlho, keď tak viem čokoládu (na začiatku roka alebo aj na konci ale ak nie je 300 stupňov 😂) alebo kávu dať
Syn niesol oriesky a sypany caj
Kup niečo, čo zúžitkuje. Ziadne poháriky, ani anjelikov, u mňa by to letelo do koša. Káva, orechy, kvalitná čaje...
Poukazku na kavu, viem kde nasa pani ucitelka chodi 😁 cokoladu dostane tiez,v nasej skole maju klimu tak sa snad neroztopi.
Neskladali ste sa? Môj dáva vždy 1 ozdobený kvet ak sa neskladame...
My sme sa skladali plus tuším som kupovala kvietok..
Tento rok nás s dcérkami oslovil tento sypaný čajík Albi
ked končia prvý stupeň,neskladali ste sa?
Syn dal na rozlucku poukazku do knihkupectva. Vieme, ze pani ucitelka knihy miluje. A tofife (tiez ho miluje) 🙂 tak snad z toho nemala "arasidove" maslo 🙂
Moni dnes bralu cokolady kedze odchadzame a na vysvedceni nebudu dali jej rano a nerkztopili sa cez noc boli v chladnicke...
.Predtým med od včelára, posledné roky kávu z Coffeein - nejakú výberovú, chuťovo som vyberala neutrálnejšiu, nie príliš vysokú aciditu. Pani učiteľka sa jej potešila viac ako čokoládam, ktoré moc neje. Tento rok aj sama povedala synovi, že si prosí tú dobrú kávu ako vždy.
Alebo aj v Zlaté zrnko. Majú svoje predajne, alebo aj v DM pár druhov.
Krém na ruky,kvet a čaj
Mixit lyofilizované ovocie - tubus
Moj daval plnene perniky v darcekovej krabicke.Asi aj tento rok to tak urobi
Zuru kvety v guli (ako lego).
Lyoovocie a kvalitné oriesky, tubus z Mixit pre ucitelov
ked končia prvý stupeň,neskladali ste sa?
@zuzidr tiez ma to napadlo u nas to tak bolo
caj na nervy a speci slane oriesky



Poharik, sviecku. Niekto dava viazanicku levandule. Take retro ale niekto dáva i kavu, mletu, zrnkovu - limit edicia a pod. Niekto zivý kvet (izbovy), nie kyticku. Niekto mydlove kytice a pod.