icon

Baby čo kupujete pre deti do školy na koniec školského roka ? Môj syn konci prvý stupeň a odmietla som kupovať čokoládu 😂😂 Lebo v tom teple dá učiteľke toping v sáčku 😂😂 Kvety tiež asi nie. Nejaké nápady ? HELP ME PLEASE !! 🙈🙏

avatar

Poharik, sviecku. Niekto dava viazanicku levandule. Take retro ale niekto dáva i kavu, mletu, zrnkovu - limit edicia a pod. Niekto zivý kvet (izbovy), nie kyticku. Niekto mydlove kytice a pod.

Včera o 10:08
avatar

Napriklad?

Včera o 10:10
avatar

Kava je super , vyuzije a nesada na nu prach, lapace by som nekupovala.

Včera o 10:10
avatar

Dcéra dáva kvalitný sypaný čaj a zmes orieškov a sušeného ovocia.

Včera o 10:11
avatar
@sidicek

Kava je super , vyuzije a nesada na nu prach, lapace by som nekupovala.

@sidicek tak tych kav je milion. To zas... ja som planovala makronky. Ale veru v tej horucave 🙈

Včera o 10:13
avatar

ja som kúpila anjelika, ktorý je naplnený levanduľou..kvety nedávam už dlho, keď tak viem čokoládu (na začiatku roka alebo aj na konci ale ak nie je 300 stupňov 😂) alebo kávu dať

Včera o 10:19
avatar

Syn niesol oriesky a sypany caj

Včera o 10:23
avatar

Kup niečo, čo zúžitkuje. Ziadne poháriky, ani anjelikov, u mňa by to letelo do koša. Káva, orechy, kvalitná čaje...

Včera o 10:26
avatar

Poukazku na kavu, viem kde nasa pani ucitelka chodi 😁 cokoladu dostane tiez,v nasej skole maju klimu tak sa snad neroztopi.

Včera o 10:29
avatar

Neskladali ste sa? Môj dáva vždy 1 ozdobený kvet ak sa neskladame...

Včera o 10:47
avatar

My sme sa skladali plus tuším som kupovala kvietok..

Včera o 10:50
avatar

Tento rok nás s dcérkami oslovil tento sypaný čajík Albi

Včera o 11:01
avatar

ked končia prvý stupeň,neskladali ste sa?

Včera o 11:06
avatar

Syn dal na rozlucku poukazku do knihkupectva. Vieme, ze pani ucitelka knihy miluje. A tofife (tiez ho miluje) 🙂 tak snad z toho nemala "arasidove" maslo 🙂

Včera o 11:06
avatar

Moni dnes bralu cokolady kedze odchadzame a na vysvedceni nebudu dali jej rano a nerkztopili sa cez noc boli v chladnicke...

Včera o 11:37
avatar

.Predtým med od včelára, posledné roky kávu z Coffeein - nejakú výberovú, chuťovo som vyberala neutrálnejšiu, nie príliš vysokú aciditu. Pani učiteľka sa jej potešila viac ako čokoládam, ktoré moc neje. Tento rok aj sama povedala synovi, že si prosí tú dobrú kávu ako vždy.

Včera o 11:52
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Alebo aj v Zlaté zrnko. Majú svoje predajne, alebo aj v DM pár druhov.

Včera o 11:58
avatar

Krém na ruky,kvet a čaj

Včera o 12:07
avatar

Mixit lyofilizované ovocie - tubus

Včera o 12:32
avatar

Moj daval plnene perniky v darcekovej krabicke.Asi aj tento rok to tak urobi

Včera o 12:39
avatar

Zuru kvety v guli (ako lego).

Včera o 13:08
avatar

Lyoovocie a kvalitné oriesky, tubus z Mixit pre ucitelov

Včera o 18:09
avatar
@zuzidr

ked končia prvý stupeň,neskladali ste sa?

@zuzidr tiez ma to napadlo u nas to tak bolo

Včera o 18:23
avatar

caj na nervy a speci slane oriesky

Dnes o 13:56