icon

ahojte, pracujete prosím niekto v nár.onkologickom ústave v BA prípadne v onko.ústave sv. Alžbety?

avatar

Nou, čo potrebuješ ?

28. okt 2024
avatar

@cacianka píšem ss

29. okt 2024