icon

Dievcata, kde prosim kupujete tie igelitove sacky na posielanie posty? Zvyknem na V. ale uvazujem ci sa neda este niekde lacnejsie... tak reku kde. Sa mi zda ze v Action alebo v Teddi tu niekto radil, ale v Actione o tom ani nepoculi. V Teddi som este nebola.
Dakujem za kazdu radu.

avatar

my chodíme sem https://www.packshop.sk/k/plastove-obalky-60.html
ale neviem, ako sú inde s cenami, tak si porovnaj 🙂

22. jún 2026
avatar

V Actione maju.

22. jún 2026
avatar
22. jún 2026
avatar
22. jún 2026
avatar

Posielam veľa, ale ešte nikdy som sáčky nekupovala. Recyklujem čo sa dá. Skúste aj vy. Zdá sa, že je to malá kvapka v mori, ale oceán je zložený z malých kvapiek.

22. jún 2026
avatar

Tak u mna sa to mina myslienke , ak recyklujem oblecenie, ale plasty nakupujem.

22. jún 2026
avatar

Ja som si kúpila strecovu foliu a balím do nej.

22. jún 2026
avatar

AliExpress najnižšie ceny jednoznačne

22. jún 2026
avatar
@aknaj

my chodíme sem https://www.packshop.sk/k/plastove-obalky-60.html
ale neviem, ako sú inde s cenami, tak si porovnaj 🙂

@aknaj dakujem, porovnam, presne o to mi ide...

22. jún 2026
avatar
@niekto2hy

V Actione maju.

@niekto2hy no u nas zial nie... a to som muza posielala kupit

22. jún 2026
avatar

Ja mám z tému aj krabice a aj tieto vrecká.

22. jún 2026
avatar
@niekto2hy

@niekto2hy dakujem, uz som si to aj odfotila do telefonu... mozno to muz nazval nejak inak a ti nemali ponatia co hlada...

22. jún 2026
avatar
@sidicek

Tak u mna sa to mina myslienke , ak recyklujem oblecenie, ale plasty nakupujem.

@sidicek ok tak do coho balis ked posielas, pretoze ja sa snazim zrecyklovat co je doma - igelitove tasky a tak... ale akurat mam max tak jednu a neviem do coho balit. Tiez by som radsej balila do niecoho co ma nic nestoji - tak ak mas napad, prosim sem s nim, fakt sa potesim

22. jún 2026
avatar
@zuzacka16

@zuzacka16 tiez som zvykla najskor z MK kupovat, potom z V. ale teraz by som potrebovala nejake co najskor

22. jún 2026
avatar
@adaam

Posielam veľa, ale ešte nikdy som sáčky nekupovala. Recyklujem čo sa dá. Skúste aj vy. Zdá sa, že je to malá kvapka v mori, ale oceán je zložený z malých kvapiek.

@adaam co napriklad recyklujes? Fakt budem rada ak poradis. Najradsej by som tiez do nicoho neinvestovala, ved takto ma kazde poslanie stoji nielen to ze na tu postu idem, ale aj baliaci material...

22. jún 2026
avatar
@katkaseiner

@adaam co napriklad recyklujes? Fakt budem rada ak poradis. Najradsej by som tiez do nicoho neinvestovala, ved takto ma kazde poslanie stoji nielen to ze na tu postu idem, ale aj baliaci material...

@katkaseiner presne! Toto si veľmi málo ľudí uvedomuje.

22. jún 2026
avatar
@katkaseiner

@sidicek ok tak do coho balis ked posielas, pretoze ja sa snazim zrecyklovat co je doma - igelitove tasky a tak... ale akurat mam max tak jednu a neviem do coho balit. Tiez by som radsej balila do niecoho co ma nic nestoji - tak ak mas napad, prosim sem s nim, fakt sa potesim

@katkaseiner ja si sacky ,krabice z mojich objednavok odkladam a potom balim do nich.

22. jún 2026
avatar

Aktuálne mám čiernu fóliu z balíka, ktorý objednal manžel, alebo igelitky, ktoré sa neviem ako u nás vyskytnú, keďže ja používam látkové tašky. Ak niečo objednám, tak sa snažím sáčok v ktorom to prišlo otvoriť šetrne, aby som ho mohla opakované použiť. Už som zbalila aj do vreca na plasty, vtedy však treba viac lepiacej pásky.

22. jún 2026
avatar
@adaam

Aktuálne mám čiernu fóliu z balíka, ktorý objednal manžel, alebo igelitky, ktoré sa neviem ako u nás vyskytnú, keďže ja používam látkové tašky. Ak niečo objednám, tak sa snažím sáčok v ktorom to prišlo otvoriť šetrne, aby som ho mohla opakované použiť. Už som zbalila aj do vreca na plasty, vtedy však treba viac lepiacej pásky.

@adaam folie z balikov co objedname pouzivam, aj igelitky, ale uz nemam... do vreca na plasty mi to pride divne...

22. jún 2026
avatar
@sidicek

@katkaseiner ja si sacky ,krabice z mojich objednavok odkladam a potom balim do nich.

@sidicek tak to aj ja, ale tolko neobjednvam...

22. jún 2026
avatar

Na Vinted, ale ked predava 10 ks, treba sa spýtať, ci ma viac a ci sa lepšiu cenu. Vždy dá.

22. jún 2026
avatar

Ja mám z temu sacky a aj nálepky thank you vyzerá to pekne 👌

22. jún 2026
avatar

Z Amazonu, uz som zrecyklovala vsetko co doma bolo tak som musela objednat.

22. jún 2026
avatar

@katkaseiner Ja som pred mesiacom kupovala v Action tieto:
https://www.action.com/sk-sk/p/3208781/pevne-ob...
Tie, čo dala @niekto2hy, vtedy nemali.
Tu na MK kupujem od @plastoveobalky1

22. jún 2026
avatar
@sovica

@katkaseiner Ja som pred mesiacom kupovala v Action tieto:
https://www.action.com/sk-sk/p/3208781/pevne-ob...
Tie, čo dala @niekto2hy, vtedy nemali.
Tu na MK kupujem od @plastoveobalky1

@sovica dakujem, pozriem v actione

22. jún 2026
avatar

v ponuke mám rôzne veľkosti a farby za výhodné ceny

Včera o 10:21