Asi totálna materská demencia je keď si sadnem do vlastného auta ako spolujazdec 😀 škoda že šofér chýbal 😀 😀
🙂 tak to sa stalo aj mne 🙂
@maminakatka
@janna24 bože ženy aspoň niesom sama 😀
ja som si sadla ku malej dozadu a este som bola nervozna ze co nejdeme kym som sa uvedomila 😀
@ninka_vikinka hahaha este lepsie 😀
@ninka_vikinka hahaha no som sa teraz zasmiala 🙂
@ninka_vikinka
@katkazaborska tak toto pobavilo aj mna baby dakujem uz som sa schuti tak nezamiala ani nepamatam 🙂
no ja som na tom ešte horšie, po 100r. sadnem na bicykel a idem na poštu, a ako si sadnem rukou stále šahám do zadu a hladám pás a chcem sa pripútať... tak na budúce ak uvidíte blondínu sediacu na bike a hladajúcu bezpečnostný pás, tak to som ja 😀
@reluska tak to som sa dobre teraz zasmiala este viac ako na sebe jaaaaaaj 😀
aj mne sa to už pár -krát stalo 🙂 chi, chcela som isť ako spolujazdec 🙂
a uz sa ti to stalo aj somnou, pamatas?
@27lili11 áno máš pravdu 😀
😀 😀
Ja som minule nasypala do umyvacky miesto prasku sunar 2 odmerky 🙂
aj mne sa to minule stalo,som sa hambila vyjsť 🙂)))
aj ja som taky isty dement ,ako ty 😀 .Ked my zeny mame v hlave tolko myslienok... 😀 😀 😀