Baby poraďte kde ísť na výlet S dvoma malými deťmi, len nie zoo bojnice už sme tam boli ďakujem 🙂
My dnes ideme na Oravaman do Roháčov. Pre deti sú tam aj preteky a naše sú už vo vytŕžení.
12. júl 2014
my dnes ideme na Donovaly Habakuky🙂
12. júl 2014
12. júl 2014
Cely vikend je v kezmarku ELRO 🙂