Baby … lieky na štítnu žľazu sa užívajú celý život? Dcéra 14r ich ma užívať a netuším či to je nadlho
moja babka dlhodobo uzivala…zname maju operovanu a vybratu, tie beru tiez lieky…chodis na kontroly pravidelne cize to budu riesit
Pre mňa áno. Nemám pravú stranu SZ
nie , može sa jej to dospelej upravit , pripadne ju môže mat od mala ale nevyberu jej ju ..
to nikto nevie ...
Ja som uzivala eutyrox asi 3 roky, potom sa mi to upravilo...teraz uz neuzivam nic, len chodim raz ročne na kontroly
Záleží od dg a zdr stavu, ja užívam euthyrox už od 13ich, to mám už 46r
Nevieme akú ma diagnózu, ale ja aj sestra už užívame lieky desiatky rokov a mame to doživotne. Lieky na zníženú funkciu štítnej žľazy.
Táto pani je tiež bez liekov https://www.annavyslouzilova.cz/o-mne/
Treba si to naštudovať.
ja beriem už 36 rokov a vyššiu dávku ako na začiatku
Ako u koho,ja som mala od 16 rokov, znizena funkcia, Pri tehotenstvach museli zvysovat davky. A po poslednom porode,po roku kontrola vsetko v normne.tak lieky vysadili
A prosím vas, každý, komu vezmú polovicu, musi užívať i napriek tomu, ze mu funguje na 100%? (mam uzol)
Skúsenosť nemám, ale sledujem na ista túto pani ktorá sa zbavila liekov na štítnu 🙂