Baby prosím pomoc ... Dostali sme z Rakúska pokutu 50e za prekrocenie rýchlosti .. auto viedol majiteľ vozidla .. je potrebné aj v tom prípade posielať vyplnení doklad o Tom kto viedol vozidlo?
Treba zaplatiť, je auto vaše?
7. aug 2023
Ak vám prišla už aj suma ktorú máte platiť, tak stačí iba zaplatiť a hotovo. Ak prisiel iba dotazník tak treba poslať späť a ďalšia zásielka bude so sumou pokuty.
7. aug 2023
Neposielali sme, iba zaplatili