Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
katrinb
31. mar 2016 Čítané 7x

Salón TWINS vás svojim tovarom prenesie do čias rozprávok a princezien. Krásne a neopakovateľné šaty sú z výrobnej dielne tvorcov – uznávaných módnych designérov z USA, Talianska a z UK. Taktiež ponúkame požičanie kostýmov.

Ponúkame šaty:

  • pre dieťatko, ktoré idete krstiť;
  • pre dvojičky;
  • pre malú družičku či družbu na svadbu;
  • ako aj pre slečnu, veľkého fešáka, či malú princezničku na oslavu prvého roka, na rodinnú oslavu…alebo akúkoľvek špeciálnu príležitosť alebo párty, na ktorej chcete mať svojho miláčika oblečeného ako nikto iný;
  • doplnky ku vecičkám (rukavice, kabelky, korunky na hlavy, topánočky;
  • a taktiež kostýmy na fotenie či karnevaly.

Nádherné jedinečné šaty sa požičiavajú ako jediné svojho druhu na slovenskom trhu. V mieste požičania sme flexibilní, požičiame vám šaty do akékoľvek mesta či štátu, kde si poviete. Ponúkame rôzne farby, rôzne veľkosti, rôzne strihy a všetky sú po jednom kuse (nemôže sa stať, že by ste mali rovnako oblečené deti na jednej spoločenskej príležitosti – okrem dvojičiek :slight_smile:). Keďže ja sama mám dvojičky, myslíme aj na ne a preto niektoré kúsky šiat máme po dva kusy…. Takže aj dvojičky sa u nás budú mať ako v raji. **Prosím, vstúpte a pozrite si našu ponuku a my vám s láskou splníme každú vašu požiadavku (ak si vyberiete niečo, čo nemáme v ponuke, urobíme všetko preto, aby sme vám vašu predstavu k vašej maximálnej spokojnosti splnili :slight_smile:.

Všetky vecičky sú úplne nové....maximálne raz požičané....takže vám ponúkam exkluzivitu v ich nosení za fantastické ceny.

Podmienky požičania: platí sa suma za požičanie buď na účet alebo ako si zvolíte vy + poštovné ak je to mimo KE (osobný odber možný). Pri požičaní sa platí záloha 15 € na oblečenie s tým, že ju vám ihneď vrtátim, akonáhle sa mi vráti požičaná vecicčka. Čistiareň si môžete zabezpečiť samé, alebo ju zaplatím ja a tú sumu potom odrátame zo zálohy. Ak si požičiate doplnky (korunku na hlavu, topánky, kabelku, rukavice) platí sa záloha len 5 €. Všetko je samozrejme aj vecou dohody.

Čítaj celý článok
katrinb
23. apr 2011
Fotky vašej práce 24 fotiek
katrinb
25. jan 2011
Moje dve lásky sa v zúbkoch dobehli Adelka 4 - Vivienka 4 / 2 naraz dnes vykukli:slight_smile:
Zobraz celú správu
katrinb
9. jan 2011
Adelka je štvorzubá....Vivienka dvojzubá
Zobraz celú správu
katrinb
1. jan 2011
Skore sa zmenilo A 3 : V 2 (zubky) :slight_smile:)))))))))))))))))))
Zobraz celú správu
katrinb
2. nov 2010
2 zubčeky máme...aj Adel aj Vivien...spolu 4 :o)
Zobraz celú správu
katrinb
20. okt 2010
Od včera máme skóre Adelka 2 zúbky a Vivienka 1 zúbok...ale už vidíme aj ten druhý :slight_smile:
Zobraz celú správu
katrinb
16. okt 2010
Už mám doma dve zubane....moje dve "veľké" bábiky
Zobraz celú správu
katrinb
5. okt 2010
Adelka má od dnes prerezaný prvý zúbok!!!! Teraz čakáme na Vivienku :slight_smile:
Zobraz celú správu