• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
katulka25
4. okt 2017 Čítané 26x

Hurááá, vybrali ma na testovanie výrobkov.  To bola moja prvá reakcia, keď mi prišla správa. Potom som už čakala na kuriéra s balíkom.

Balík prišíel a celá natešená som ho hneď otvorila a veľmi som sa potešila obsahu. Sprchový gél a telové mliečko, dve veci bez ktorých neviem exitovať, keďže moja pokožka je veľmi suchá a po pôrode ešte viac. Hneď som začala výrobky ovoniavať, pretože ja som na tieto veci úplny „fetišista“. Tá vôňa ma úplne dostala, tak jemná a zároveň veľmi svieža, veľmi upokojujúca. Veľmi som sa tešila na prvé vyskúšanie.

Stačilo veľmi malé množstvo vytlačiť do dlaní a hneď pekne začalo peniť. Vôňa sa hneď rozložila po celej kúpelni, čo pomohlo k príjemnej relaxácii pri sprchovaní. Už po prvom použití som videla, že moja pokožka sa pri utieraní hneď nešúpe, ale ostáva pekne vláčna. Doteraz som mala vždy po sprchovaní hlavne lýtka a ruky hneď celé suché a bolo potrebné ich hneď natierať, pretože som sa bála, aby mi pokožka nepopraskakala.

Sprchový gél som používala aj pri mojich 3 ročných dvojičkách, pretože je to aj pre malé deti. Moji loptoši majú pokožku zatiaľ veľmi jemnučkú ale tiež je potrebné sa o ňu poriadne starať a vyživovať. Po kúpeli mali pokožku veľmi jemnučkú a voňavú a to sa páčilo aj im, lebo mi stále dávali voňať rúčky.

Telové mlieko používam aj na moje detičky, ktoré sa vždy tešia, pretože pri natieraní ich príjemne masírujem a oni pekne relaxujú.

Toto sú moje skúsenosti so sprchovým gélom La Roche-Posay Lipikar Lavant a La Roche-Posay Lipikar Lait telovým mliekom. Je to pre mňa úplne TOP čo sa týka starostlivosti o suchú pokožku, pretože mám konečne pokožku vláčnu a jemnú a taktiež je vhodna aj pre deti, čomu sa veľmi tešííím.

Tieto výrobky určite odporúčam všetkým, nielen tým ktorý majú veľmi suchú pokožku, ale kto chce mať svoju pokožku vláčnu a jemnú.

#test_larocheposay

Čítaj celý článok