Žienky maly 5 rocny grca a boli ho zaludok, dala som probiotika, mozem horky caj a vodu zaludocnu?
My sme to mali teraz v noci obidve baby, dala som im probiotika a suchare, mensia uz terza poobede jedla aj normalne jedlo. Vyzera ze je to taky 24 hodinovy virus.
Sipkovy caj, kulisek, pepsi. Potom, ked uz nebude zvracat hylak
Cierny caj moze a ka som davala aj 3rocnemu fatru ale fat len po duskoch aby si odgrgal .moj vtedy papal iba piskoty
na zaludok je dobry aj matovy cajik...
Ďakujem vam, aj hmackovali? Lebo maly nie len ho boli brusko velmi
Katka mne sa osvedčilo a poradili nič iba kolíske a aby udržal vodu v sebe žiaden čaj žiadna žalúdočná voda .... a potom všetko iba suché čiže suché netucne keksíky , tyčinky žiadna ryža ! Tá sa dáva pri hnačke 😊Skóre uzdravenie
Kolíske - kulišek 😉
daj mu napiť po troške original coca colu a slane tyčinky