icon

ZienkY, prosím poraďte program na úpravu fotiek.. Robila som to cez jeden a zabudla som názov.. Asi nieco na P....
Dakujem...

avatar

picmonkey.com ? 🙂 pizap.com?

12. apr 2016
avatar
12. apr 2016
avatar

Anooooo pizap... Dakujem krasne.. Velmi dobre sa tam robia koláže ...😉

12. apr 2016
avatar

ďakujem za tip 🙂

13. apr 2016
avatar

Nemáš za co.. Dnes som robila koláž mojej susedke k narodeninám.. Super program

13. apr 2016
avatar

len som si to narýchlo kukla a bolo to fajn. Musím to ešte preskúmať 🙂

13. apr 2016