ZienkY, prosím poraďte program na úpravu fotiek.. Robila som to cez jeden a zabudla som názov.. Asi nieco na P....
Dakujem...
picasa
12. apr 2016
katuskalis
autorAnooooo pizap... Dakujem krasne.. Velmi dobre sa tam robia koláže ...😉
12. apr 2016
ďakujem za tip 🙂
13. apr 2016
katuskalis
autorNemáš za co.. Dnes som robila koláž mojej susedke k narodeninám.. Super program
13. apr 2016
len som si to narýchlo kukla a bolo to fajn. Musím to ešte preskúmať 🙂
13. apr 2016
picmonkey.com ? 🙂 pizap.com?