icon

Predcasny narodeninovy darcek od muza 😊❤️❤️❤️

avatar

❤️ supeeeer

15. mar 2019
avatar

Jeej super.tak prijemne popijanie☕

15. mar 2019
avatar

daj recenzie nan, i my mame nan zalusk, len cakam kedy "zomrie" nas sučasný. uz to nebude dlho trvat 🙂

15. mar 2019
avatar

Ahoj prosím ťa vieš dať link kde ho kupoval?? Nech si prečítam viac plánujem kupovať kávovar ďakujem

15. mar 2019
avatar

Vidim dobre???,to je priestorovo rohovy?😲

15. mar 2019
avatar

@bozskypalo nie je... normalny kavovar

15. mar 2019
avatar

Prosím vás link. Vyzerá super.

15. mar 2019
avatar
katy555
autor

@magic08 nas stary tiez dosluzil, mali sme tiez siemens eq3 sluzil dobre 2 a pol roka... Ale na tento sa teda ani zdaleka nechyta, laska na prvy pohlad ja som nadmieru spokojna 😊

15. mar 2019
avatar
katy555
autor

Babenky kupoval ho v mediamarkt v rakusku

15. mar 2019
avatar
katy555
autor

@cicka22312 mediamarkt

15. mar 2019
avatar
15. mar 2019
avatar

@katy555 no my mame teraz delonghi a sluzi uz úctihodných 9 rokov... 🙂

15. mar 2019
avatar
katy555
autor

@magic08 ja som tiez chcela delonghi, ale manzel je zatazeny na siemens 😊

15. mar 2019