icon

Ahojte. Ja sa opýtam asi blbosť...ale..ak mám ísť napríklad zajtra s dcérou na preventívnu, zoberiem si "P" a ju potom odnesiem do škôlky, lebo majú akciu, bude to problém? Bude mi platiť paragraf ?

avatar

Ak ti celodenny P uzna zamestnavatel, ziadny problem nie je, normalne necj si uzije akciu v skolke

Včera o 06:51
avatar
@ddaassuullaa

Ak ti celodenny P uzna zamestnavatel, ziadny problem nie je, normalne necj si uzije akciu v skolke

@ddaassuullaa tak zamestnávateľ to vedieť nemusí, že bude v škôlke.

Včera o 06:52
avatar

Ak ti zamestnavatel uzna P,je uplne jedno ako ten den stravis. Bola si u dr.mas porvrdenie.

Včera o 06:55
avatar
@kavasmliekom

@ddaassuullaa tak zamestnávateľ to vedieť nemusí, že bude v škôlke.

@kavasmliekom precitaj si moju odpoved s pochopenim. Ak ti uzna - je to ok. Tak staci?
PS: nie kazdemu uznavaju celodenne P

Včera o 07:05
avatar

Nie kazdy zamestnavatel uznava celodenny paragraf. Ak ho u autorky prispevku uznavaju, je uplne jedno, co bude robit pocas dna ona alebo jej dieta. To nikto neriesi.

Včera o 08:34
avatar

ak máš P na celý čas tvojej pracovnej doby je uplne jedno kde budeš ty alebo dieťa

Včera o 09:13
avatar

Zalezi od zamestnavatela, moj by neuznal celodenne. Ty svojho zamestnavatela snad lepsie poznas ako my

Včera o 10:13
avatar

Zamestnávateľ mi uzná paragraf na celý deň. Skôr som sa pýtala na to, či niekde niekto nebude riešiť, že som paragraf chcela na dieťa a to bude v škôlke. Ale už poriešené, ďakujem

Dnes o 16:12