Ahojte. Ja sa opýtam asi blbosť...ale..ak mám ísť napríklad zajtra s dcérou na preventívnu, zoberiem si "P" a ju potom odnesiem do škôlky, lebo majú akciu, bude to problém? Bude mi platiť paragraf ?
Ak ti celodenny P uzna zamestnavatel, ziadny problem nie je, normalne necj si uzije akciu v skolke
@ddaassuullaa tak zamestnávateľ to vedieť nemusí, že bude v škôlke.
Ak ti zamestnavatel uzna P,je uplne jedno ako ten den stravis. Bola si u dr.mas porvrdenie.
@ddaassuullaa tak zamestnávateľ to vedieť nemusí, že bude v škôlke.
@kavasmliekom precitaj si moju odpoved s pochopenim. Ak ti uzna - je to ok. Tak staci?
PS: nie kazdemu uznavaju celodenne P
Nie kazdy zamestnavatel uznava celodenny paragraf. Ak ho u autorky prispevku uznavaju, je uplne jedno, co bude robit pocas dna ona alebo jej dieta. To nikto neriesi.
ak máš P na celý čas tvojej pracovnej doby je uplne jedno kde budeš ty alebo dieťa
Zalezi od zamestnavatela, moj by neuznal celodenne. Ty svojho zamestnavatela snad lepsie poznas ako my
Zamestnávateľ mi uzná paragraf na celý deň. Skôr som sa pýtala na to, či niekde niekto nebude riešiť, že som paragraf chcela na dieťa a to bude v škôlke. Ale už poriešené, ďakujem
Ak ti celodenny P uzna zamestnavatel, ziadny problem nie je, normalne necj si uzije akciu v skolke