icon
avatar
keselka
10. jún 2016

Familypark, Neusiedler see

park plny atrakcii, krasne miesto, cisto, neviem kam sa skor pozriet, co skor vyskusat, velmi sa nam pacilo a urcite sa este vratime, velmi ocenujem, ze je tam plno zelene, a vela miesta na oddychovanie v tieni, aj medzi atrakciami su stromy, tak nie ste cely den na slnku. na niektore atrakcie odporucam zobrat nahradne oblecko alebo prsiplast :D sucastou je aj minifarma, k oveckam a kozickam sa da ist do ohrady.

avatar

Keby si napísala v ktorom štáte to je som maximálne spokojný. Vidím na Slovensku to nie je, podľa nemčiny.

11. jún 2016
avatar

@rumcas je to v Rakusku, hodku od BA.

11. jún 2016
avatar

Krasny park pre vsetky vekove kategorie,urcite odporucam

11. jún 2016
avatar

maximálne odporúčam - boli sme minulý rok e deti boli nmax nadšené 🙂 A to nehovorím o mne a manželovi - riadne sa vybláznili 😀

Tento rok chcem vyskúšať poľskú Energylandiu 🙂

11. jún 2016
avatar

@lauraa Nehovorím, že nie je pekný park, to nemôžem tvrdiť. Smutné je že taký podobný park nie je na Slovensku.

11. jún 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
keselka
autor

@rumcas veru mohlo by tu nieco byt.ale neviem.ci by boli rovnakr sluzby aj u nas. Diera v trhu je.uz lrn najst financie a mozme podnikat 😀

11. jún 2016
avatar

Vybudovat park s takou atmoskou trva dlhe roky. Tento Family najstarsie casti su uz hodne stare, na atraktivite im neubra nadcasovost a mozno prave to ze su tak trochu retro. Potom je novsia cast a najnovsie atrakcie, ktore pribudaju so ziskov tempom 1-2 rocne podla financnej narocnosti, co sa vyzbera na zisku, z toho sa vzdy trochu investuje. Takto za posledne roky pribudli chobotnicovy mokry kolotoc, potkania draha, leonardov lietajuci stroj, tento rok skor pre mensie deti zabky spustanie a smyklavka na rohozkach. Toto by sa nikomu nepodarilo postavit, vybudovat raz naraz, ani s neviem akymi peniazmi, to skor koncepsiu a pekne pomaly budovat.

11. jún 2016
avatar
keselka
autor

@horana presne na tom retro dinovy ktoreho som si musela odslapat som sa paradne zabavila. Ja som bola prvy krat ale rozpravali sa predomnou tetky a ze kazdy rok nieco pribuda.. Tak to je super. Vzdy sa mas na co tesit 🙂

11. jún 2016