jej to ste boli v atlantise?
18. aug 2015
keselka
autor@titkovamiriam ano, v leviciach 😉
18. aug 2015
@keselka ja chodievam to toho Bratislavskeho 🙂a bublinky su fakt top
18. aug 2015
keselka
autor@titkovamiriam tam pojdem, ked ma muz zoberie, do ba sa autom sama neodvazim, alebo sama s malou vlakom 😉a vies ich aj porovnat? Ktore je lepsie?
18. aug 2015
@keselka ja som v Leviciach nebola,ale tu to uz dva razy stahovali a vzdy do horsieho...
18. aug 2015
keselka
autor@titkovamiriam aha, no snad to raz porovnam 🙂
18. aug 2015
@titkovamiriam ahoj prosim ta kde v ba to najdem?dakujem
19. aug 2015
@petkaseki teraz su na prievozskej 18,paci sa link:
http://atlantiscenters.sk/index.php/sk/kontakt/...
19. aug 2015
@titkovamiriam dakujem peken
19. aug 2015

Waaau 😀