Emka ma za sebou prve majstrovstva slovenska vo voltizi... 19 miesto z 34 dievcat v kategorii mladsie deti, je uzasne na prvy rok.. ten prvy rok presiel strasne rychlo, pre mna su to hodiny a hodiny cakania, mrznutia, pripadne nadbytok slnecneho ziarenia :D ale co by som pre nu neurobila, ze? Pre emku su to hodiny a hodiny pri zivom obrovi Lordovi, uzasnom konikovi, vela cvicenia a hybania sa. Za to vsetko dakujeme nasej najlepsej trenerke Adke 🙂
#voltiz
Gratulujem. Sikovnica😍
1. okt 2018
Paráda ... 👍 Len tak ďalej ... 😊
1. okt 2018
Srdečne gratulujeme a som rada, že sa to celé podarilo 👍
Keď bude takto pokračovať ešte o nej budeme počuť 😉🍀
1. okt 2018
1. okt 2018





Krásne❤.