Ahoj, chcem sa spýtať na posteľ. Odkiaľ ju máte a akych je rozmerov? Zabrana bola k posteli? Riešime posteľ pre našu ročnú slečnu... Ďakujem
8. feb 2017
keselka
autor@sluchatka
@moncach postel je z ikey, hemnes, je rozkladacia, vytiahne sa ram so suplikmy a je z toho dvojpostel. verim ze jej vydrzi az do dospelosti. :D
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/5008...
a ram sme vyrobili s muzom.
8. feb 2017


Krasne, postielku mate odkial prosim?