icon

Mam ju najst? Alebo sa tvarit ze ju nevidim a dam si kavu? 😂😂😂
(Ako poznam MK: tak hned dodam ze nie, kavu som si nedala 😎 )

avatar

kľudne si daj kávu, možno tam aj zaspí 🙂

1. feb 2016
avatar

Kaaaaaaavu

1. feb 2016
avatar
keselka
autor

@jardiniere 😁 dnes asi nie. S tatom spala skoro do deviatej. Dnes ani obedny spanok nebudenebude

1. feb 2016
avatar

Daj si kľudne kávu

1. feb 2016
avatar

ja by som si tu kavu rozhodne dala 😉

1. feb 2016
avatar

Ja by som si k tej kave aj kolacik dala 😜

1. feb 2016