Jeej. Tak ano 😄 manzel mi hovoril o chlapcekovi,ale dievcatko nespominal. A ako bude Emka chodit? Zatial na doobedie?
26. jan 2015
😄 jeej. Tak sa Simi potesi,lebo on ma Emky rad. A ides pracovat? Ci ty si doma robila....? Nepamatam si uz.. Ale ja som spokojna s jaslami. Ta Beti ich nauci,a maly mi doma vsetko spieva a zboznuje ju.Stale ju spomina. A anglictina je tiez super,lebo on vsetko uz vie po anglicky povedat. 😃�
26. jan 2015
No so Simim to bolo take vselijake na zaciatku,aj mal len rok,tak trosku bojovali aj s papanim aj so vsetkym,ale od dna,kedy bol na cely den to s nim bolo super -bez placu,samostatne a uz ani domov nechcel chodit 😃
26. jan 2015
Drzim Palce 😉
26. jan 2015

@mirus_1 dobre som videla maleho simiho? Budu spoluziaci? 🙂