Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
kessinka
19. sep 2018
Žienky, bol tu niekto prosím v Kováčovej (NRC)? Neviete ako prebieha ten nástup? Môžem ešte pri ňom pomôcť, či len odovzdám pacienta a musím ísť preč? Ďakujem.
Zobraz celú správu
kessinka
17. aug 2018
Prosím, má tu niekto skúsenosť s liečbou a rehabilitáciou mnohonásobných zlomenín (nohy)? Prípadne ideálne poznáte aj niekoho, kto sa úplne zotavil? Našli sme zatiaľ skúsenosti len s dvojnásobnou zlomeninou, ale verím, že na koníku nájdeme všetko :slight_smile: Ďakujem.
Zobraz celú správu
kessinka
4. júl 2018
Ahojte, máte niekto prosím skúsenosť so žiadaním bolestného z pzp vinníka autonehody? A s firmami, ktoré takéto bolestné "vymáhajú"? Ďakujem.
Zobraz celú správu
kessinka
26. jún 2018
Žienky prosím o radu, neviem si poradiť a momentálne mi to moc nemyslí. Vyzná sa niekto v riešení poistných udalostí? Keď potrebujem nahlásiť škodu na vozidle (najazdených 500 km len, 17 dní, takže úplne nové), s tým že vinník dopravnej nehody je poistený v českej poisťovni (kooperativa), čo vlastne mám robiť? Cítim sa ako horúci zemiak, slovenská kooperatíva ma odkazuje na uniqu lebo vraj tento týždeň to majú riešiť oni, kancelária poisťovateľov bude chcieť obhliadku najlepšie od našej poisťovne (uniqa), uniqa s tým vraj nič ale nemá lebo sme mali len pzp a nie havarijnú.
Fakt už neviem čo s tým.
A to by som potrebovala (časom) riešiť aj bolestné z pzp... už teraz mi je z toho zle...
Za akúkoľvek radu ďakujem..
Zobraz celú správu
kessinka
10. sep 2017
Trocha večernej romantiky: Ja ťa ľúbim nielen ako na mesiac a späť, ale ako k čiernej diere a späť :slight_smile:
Zobraz celú správu
kessinka
15. júl 2017
Večer si Kubko k puse na dobrú noc od tatinka vypýtal aj pusu na jednu rúčku, potom na druhú, ešte na jednu nôžku a samozrejme aj na druhú. A zaklincoval to rozlúčením "Teraz som opusinkovaný ako prasa." Aspoň že sa prasiatku v noci lepšie spalo :slight_smile:
Zobraz celú správu
kessinka
27. aug 2013 vybrali sme
Darčekové inšpirácie 185 fotiek