Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Žienky, bol tu niekto prosím v Kováčovej (NRC)? Neviete ako prebieha ten nástup? Môžem ešte pri ňom pomôcť, či len odovzdám pacienta a musím ísť preč? Ďakujem.

  Prosím, má tu niekto skúsenosť s liečbou a rehabilitáciou mnohonásobných zlomenín (nohy)? Prípadne ideálne poznáte aj niekoho, kto sa úplne zotavil? Našli sme zatiaľ skúsenosti len s dvojnásobnou zlomeninou, ale verím, že na koníku nájdeme všetko 🙂 Ďakujem.

  Žienky prosím o radu, neviem si poradiť a momentálne mi to moc nemyslí. Vyzná sa niekto v riešení poistných udalostí? Keď potrebujem nahlásiť škodu na vozidle (najazdených 500 km len, 17 dní, takže úplne nové), s tým že vinník dopravnej nehody je poistený v českej poisťovni (kooperativa), čo vlastne mám robiť? Cítim sa ako horúci zemiak, slovenská kooperatíva ma odkazuje na uniqu lebo vraj tento týždeň to majú riešiť oni, kancelária poisťovateľov bude chcieť obhliadku najlepšie od našej poisťovne (uniqa), uniqa s tým vraj nič ale nemá lebo sme mali len pzp a nie havarijnú.
  Fakt už neviem čo s tým.
  A to by som potrebovala (časom) riešiť aj bolestné z pzp... už teraz mi je z toho zle...
  Za akúkoľvek radu ďakujem..

  Trocha večernej romantiky: Ja ťa ľúbim nielen ako na mesiac a späť, ale ako k čiernej diere a späť 🙂

  Večer si Kubko k puse na dobrú noc od tatinka vypýtal aj pusu na jednu rúčku, potom na druhú, ešte na jednu nôžku a samozrejme aj na druhú. A zaklincoval to rozlúčením "Teraz som opusinkovaný ako prasa." Aspoň že sa prasiatku v noci lepšie spalo 🙂