ketrin125
autorAhojky všetci ju volajú Lela alebo Leluška (Leuška). Začas s tým moj 3ročný syn a od vtedy jej tak hovorí každý :D
5. okt 2017
Krásna je
5. okt 2017
Aj my mame Leu 🙂 zajtra bude mat 10 mesiacov 🙂
5. okt 2017
Ahojky všetci ju volajú Lela alebo Leluška (Leuška). Začas s tým moj 3ročný syn a od vtedy jej tak hovorí každý :D
Krásna je
Aj my mame Leu 🙂 zajtra bude mat 10 mesiacov 🙂
Ahoj rozmýšľam že malej dám meno Lea....ako jej hovoríte zdrobnene?