icon

Ked ten starší sa nechce fotiť tak znovu Lea ❤

avatar

Ahoj rozmýšľam že malej dám meno Lea....ako jej hovoríte zdrobnene?

5. okt 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Ahojky všetci ju volajú Lela alebo Leluška (Leuška). Začas s tým moj 3ročný syn a od vtedy jej tak hovorí každý :D

5. okt 2017
avatar

Krásna je

5. okt 2017
avatar

Aj my mame Leu 🙂 zajtra bude mat 10 mesiacov 🙂

5. okt 2017