Tak, a uz som na svete 🙂))))))))))))))))))))) Maminka s tatinkom su strasne stastny 🙂
khikha
autorDakujeme, nech su nasi Leovia stale zdravy a stastny a nech nam robia len a len radost 🙂
3. nov 2010
Tak, a uz som na svete 🙂))))))))))))))))))))) Maminka s tatinkom su strasne stastny 🙂
Dakujeme, nech su nasi Leovia stale zdravy a stastny a nech nam robia len a len radost 🙂
gratulujeem prajem vela zdravicka a stasticka! aj my cakame Leonarda 🙂