Prosim kocky poradte chcem si kupit mixer, ktory okrem smoothie zvladne aj pomletie ovsenych vlociek, semienok, chcela som Nutribullet, ale skusim sa spytat ci nemate skusenost s niecom dobrym a lacnejsim?
Lidla. Sme velmi spokojni
6. júl 2016
Kúpila som nutribulet ale nie z delimana ale cez zlavomat. Je super. Mam ten s vyššie výkonom
6. júl 2016
Mame z lidla,je super
6. júl 2016
Ja som mala smoothie mixér a úplne v pohode mlel aj vločky, teraz mám tiež z lidla zo sklenenou nádobou, len som si nejako nevšimla keď som ho kupovala, že je straaasne veľký 😀 Ale je dobrý 🙂
7. júl 2016
my mame cosi taketo http://www.bosch-home.com/sk/produkty/priprava-...
7. júl 2016
My mame z ljdla