Ahojte babule, poradte mi dobru kreslenu rozpravku, podmienkov je nech sa tam sem tam spieva, ladove kralovstvo mam, aj na vlasku a aj fi hu, ale nieco ine uz chceme dakujm
Masa a medved
28. sep 2016
Disneyovky tie starsie. Tam sa dost spieva
28. sep 2016
v rozpravkach Barbie sa spieva
28. sep 2016
Lorax... nasi ho zboznuju
28. sep 2016
Strange magic
28. sep 2016
bambi
28. sep 2016
RIO
28. sep 2016
V hlave, Madagaskar,
28. sep 2016
Polárny expres
28. sep 2016
Pocahontas
28. sep 2016
kikiklop
autorJejo super ako fajne, idem nato, a vsedky si stiahnem pre malehi, suoer sa tešim aspon viem dakujem ženy pomohli ste mi, pekny večer vsedkym prajem, vidno že ste ochotne dakujem
28. sep 2016
Medvedi bratia 😁