icon

Ahojte babule, poradte mi dobru kreslenu rozpravku, podmienkov je nech sa tam sem tam spieva, ladove kralovstvo mam, aj na vlasku a aj fi hu, ale nieco ine uz chceme dakujm

avatar

Medvedi bratia 😁

28. sep 2016
avatar

Masa a medved

28. sep 2016
avatar

Disneyovky tie starsie. Tam sa dost spieva

28. sep 2016
avatar

v rozpravkach Barbie sa spieva

28. sep 2016
avatar

Lorax... nasi ho zboznuju

28. sep 2016
avatar

Strange magic

28. sep 2016
avatar
28. sep 2016
avatar
28. sep 2016
avatar

V hlave, Madagaskar,

28. sep 2016
avatar

Polárny expres

28. sep 2016
avatar

Pocahontas

28. sep 2016
avatar

Jejo super ako fajne, idem nato, a vsedky si stiahnem pre malehi, suoer sa tešim aspon viem dakujem ženy pomohli ste mi, pekny večer vsedkym prajem, vidno že ste ochotne dakujem

28. sep 2016