Baby mám otázočku. Ako prísť k dráčik katalógu. Kartu mám, registrovaná som a katalóg mi nikdy neprišiel.
@ddaassuullaa 50 km do najbližšieho obchodu sa mi nechce ísť pre katalóg a chcem aby si deti listovali a vybrali niečo pod stromček tak im to nebudem snáď preklikavať v pc.
chodí ma adresu poštou - ak máš zadanú aktuálnu adresu - ak áno skús im napísať napr. mail
alebo majú v každej predaji
Skuste zavolat ... ale kde 🤔 alebo na stranke sa to neda nastavit?
Alebo vam moj poslem. Za postovne
@kikosik moznosti som dala😉
telefonický kontakt som nenašla
E-mail: info@dracik.sk
Mne prišiel min. týždeň
Neposielaju kazdemu, len tym, ktori aktivne vyuzivaju rozpravkovu kartu (teda castymi nakupmi). To je priamo ich vyjadrenie, ja som im ohladom toho pisala minuly rok, tento rok mi prisli katalogy, lebo som tam castejsie nakupovala.
@patka06 to neviem, ale fakt je, ze kym som tam nakupovala velmi zriedka, az takmer vobec, mi katalogy nechodili, tento rok viac, lebo deti si na sviatky vyberali hracky odtial, tak prisli... A vtedy mi toto odpisali. Mozno ak ti katalogy chodievaju uz dlho a len teraz tolko nenakupujes, tak ta asi maju este v nejakej "databaze" alebo co... 😅
mne tiež nikdy žiadny katalóg neprišiel... ani keď som tam nakupovala
čo by som ja za to dala aby nechodil, 2x som už žiadala nech ho neposielaju a vkuse pošlu
Asi 2 tyzdne dozadu prisiel.susedovi..postou..tiez by som.ho xcela
Zastavit sa v predajni a vyzdvihnut si alebo ekologickejsie, na nete😉