Baby mam za ulohu upiect makovy kolac...dajte tip na lahky ale dobry makovy...prehrala som stavku 😂
Tento koláčik sa mi osvedčil, je naozaj ľahký a ešte aj zdravý, ja som ho robila do okrúhlej formy a druhú časť cesta som navrch makovej plnky nastrúhala ;)
http://blog.veruska.cz/jezte-cesky-a-makovy-kol...
Makovo-visnova strudla👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼
kolac lenivej zeny 🙂 ked das do Google, tak recept od bonvivani
Ked chces len nieco rychle a lahke, ale dobre, daj si do google "hrncekovy makovy kolac" 😉
pozeram ze uz tu bol vyssie spomenuty 🙂
odpooooooorucam kolac lenivej zeny🙂je vybory
vyborny🙂
Odporúčam leniva zena,ale najprv si na plech daj papier na pečenie,na to nastruhaj jablka ,posyp vanilk.c.,potom nalej cesto,a daj piecť,po upečení prevrat,opatrne stiahni papier a este po vychladnuti polej cokol.polevou👌
Makovo dzemova štrúdľu
Lenivu zenu uz mam natrenovanu dievcence,chcelo by to zmenu 😉
recepty/kremovy-makovy-kolac/60140 ja lubim tento a je uplne naj a rychly
To si s kým prehrala? A za čo? 😂
@diduska113 so svagrom,ze vyperie tenisky od primalexu,predatav si vypral 😂
@kikusik88 😂😂😂 ha ha tak toto som napríklad vedela 😂
@diduska113 tak.ja som drahemu neodprala nohavice,preto som si bola ista 😂 a ten amrad vyhral,este ze som.sa neatavila.o.orachy ako.jeho draha rebeka 😂 ma po 20eurovke
http://www.vzdy.sk/extra/magazin/kuchyna-a-vare... urcite vyskusaj tento 😉 je famozny