Baby skusenosti s telefonmi Samsung Galacy J3 alebo LG K8 ? Vyberame v O2 a neviem co.je lepsie.mame LG a sme spokojny,ale mozno je samsung lepsi? Ci ani nie? Ake mate vy?musime sa zmestit do strieborneho pausalu...
mam LG K10 co je vlastne "brat" K8 a som max. spokojna 👍
J3aj mna zaujima pre syna,co sa Samsungu tyka u mna spokojnost mam uz asi stvrty.Monentalne galaxy grand prime a minule S3.
Ja to co viem tak striebore pausaly su rovnake kvality jeden ma plus to druhy minus to ale cca rovnaka kvalita.ak si spokojna chod zase do tej iste znacky.ja som brala pred mes tiez v o2 huawei mala.som iphone a som max spokojna a, strasne som sa bala ze nebudem.ale vyberala som medzi samsungom a chalan ze ne vezmite huawei
@nikoletta1991 prosim ta a fotky robi pekne?aj vonku a vnutri?dik
@zewa11 vonku su uplne super a dnu tiez su dobre hlavne s bleskom
Tiez mam j3 a som spokojna 😊
Huawei mam ja teraz, Spm velmi spokojna, fotky perfektne a baterka drzi. A samsungy ponajnovsom vybuchuju🙂))
Jednoznačne SAmsung J3, je super ja som ho mojim rodičom poradila...
Mam j3 a tiez som rozmyslala nad k8 ale predajca ma upozornil ze uz mal asi 5 reklamacii tak mam j3 a som spokojna ☺
Ja som mala viacero Samsungov ale teda už nikdy viac,,strašné telefóny, zabrzdene, spomalené, mrznú no hrôza. Samsung by som ja osobne nekupovala nech je to akákoľvek novinka.
Ja mam tiez len Samsungy aj s mužom...ale my mame len S-kove rady od S3 sme zatial pri S6 a S5 ... S7 je este draha a stare este idú ...ale isto by sme ostali pri nich
ja mám tiež LG dva roky a spokojnosť (typ neviem..)
My sme mali dva mobily LG,ani jeden nevydrzal ani 2 roky. Samsungy sme tiez mali, to by som ale kupila vyssiu radu ak tak.... Ja som sa dala nahovorit pred 2 rokmi na lenovo a uz by som nemenila. Ani raz nezamrzol,ziadny problem. Spadol mi viackrat a nic mu nie je.
Mam samsung j3 a zarial dom max spokojna