Taky hreben je super mam ho z parfums...rozcesava super a vlasy vobec netrha
V prvom rade spravna kefa..stetiny prirodne,kupis v dm,z diviacich stetin je top dopov,neelektrizuje vlasy a netaha ich
Tangle teaser kefu z dm ka vrelo odporucam dalej a sprej z avonu
@ouwecka mme ta diviacia strašne vytrhávala :(
Gliss kur balzam v spreji jednoznacne najlepsiiii
Tangle teezer
Tangle teezer
@katarinka_brnka mywlim takuto..v strrede su makke vacsie stetiny a okolo stetiny prírodné
@ouwecka áno takúto a una celé zle :(:
@katarinka_brnka rozcesavas od koncov ? Ake mas vlasy?
Ja po umyti vlaskov a ususeni uterakom votriem malej do vlaskov kondicioner loreal pre deti. Je super. Najdem link...
@ouwecka husté a vždy od koncov
@katarinka_brnka lebo aj ja taake maam + kucerave a sice ndavam j vzdy ale iba s touto ich rozcesem inak vobec
@katulka1141
@matriarcha
@blondiee83
@katulka1141 tuto kefu mame a trha jej vlasy hrozne,place ako aj pri klasickej
@kikusik88 a máte originál? Lebo neexistuje,že trhá vlasy....
@kikusik88 no hned po umyti nastriekam sprej a potom rano rozcesem kefou z dm bez problemov
@blondiee83 ano origos,ale nerozcesava dobre
@kikusik88 to som prekvapená. Ja mám 3 a vsetky rozc3savajú fantasticky.
@blondiee83 len vies,mne mala aj ked spi aj ked sa hra ma vlasy vsade len ucesane nie,takze sa zamotavaju...aj ich umyvame iba 1 az 2x v tyzdni,viac netreba,nemastia sa jej,takze sa dost chuchvalia...
Tak neviem. Ale má krásne vlásky, to sa musí uznat
@blondiee83 dakujeme,dnes sme dali podstrihnut,ale len tak 3 cm z koncov...kupim nieco na rozcesanie a uvidime
Z avonu sprej na rozcesavanie...my mame kucerave obe a aj mne to pomaha.






Ja pouzivam sampon a kondicioner pre deti od loreal a obcas ked uz ma mala prilis zauzlene vlasky tak z avonu sprej na rozcesavanie