icon

Maminky co.na rozcesanie dlhych vlaskov?mala.ma skoro 4r a chcem nieco setrne a ucinne.mate odskusane daco?

1
avatar

Ja pouzivam sampon a kondicioner pre deti od loreal a obcas ked uz ma mala prilis zauzlene vlasky tak z avonu sprej na rozcesavanie

3. okt 2016
avatar

Taky hreben je super mam ho z parfums...rozcesava super a vlasy vobec netrha

3. okt 2016
avatar

V prvom rade spravna kefa..stetiny prirodne,kupis v dm,z diviacich stetin je top dopov,neelektrizuje vlasy a netaha ich

3. okt 2016
avatar

Tangle teaser kefu z dm ka vrelo odporucam dalej a sprej z avonu

3. okt 2016
avatar

@ouwecka mme ta diviacia strašne vytrhávala :(

3. okt 2016
avatar

Gliss kur balzam v spreji jednoznacne najlepsiiii

3. okt 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Tangle teezer

3. okt 2016
avatar

Tangle teezer

4. okt 2016
avatar

@katarinka_brnka mywlim takuto..v strrede su makke vacsie stetiny a okolo stetiny prírodné

4. okt 2016
avatar

@ouwecka áno takúto a una celé zle :(:

4. okt 2016
avatar

@katarinka_brnka rozcesavas od koncov ? Ake mas vlasy?

4. okt 2016
avatar

Ja po umyti vlaskov a ususeni uterakom votriem malej do vlaskov kondicioner loreal pre deti. Je super. Najdem link...

4. okt 2016
avatar

@ouwecka husté a vždy od koncov

4. okt 2016
avatar
4. okt 2016
avatar

@katarinka_brnka lebo aj ja taake maam + kucerave a sice ndavam j vzdy ale iba s touto ich rozcesem inak vobec

4. okt 2016
avatar

@katulka1141
@matriarcha
@blondiee83
@katulka1141 tuto kefu mame a trha jej vlasy hrozne,place ako aj pri klasickej

4. okt 2016
avatar

@morgana33 to dost ze 8e kokso,pokukam v drogerke co najdem

4. okt 2016
avatar

@kikusik88 a máte originál? Lebo neexistuje,že trhá vlasy....

4. okt 2016
avatar

@kikusik88 no hned po umyti nastriekam sprej a potom rano rozcesem kefou z dm bez problemov

4. okt 2016
avatar

@blondiee83 ano origos,ale nerozcesava dobre

4. okt 2016
avatar

@kikusik88 to som prekvapená. Ja mám 3 a vsetky rozc3savajú fantasticky.

4. okt 2016
avatar

@blondiee83 len vies,mne mala aj ked spi aj ked sa hra ma vlasy vsade len ucesane nie,takze sa zamotavaju...aj ich umyvame iba 1 az 2x v tyzdni,viac netreba,nemastia sa jej,takze sa dost chuchvalia...

4. okt 2016
avatar

Tak neviem. Ale má krásne vlásky, to sa musí uznat

4. okt 2016
avatar

@blondiee83 dakujeme,dnes sme dali podstrihnut,ale len tak 3 cm z koncov...kupim nieco na rozcesanie a uvidime

4. okt 2016
avatar

Z avonu sprej na rozcesavanie...my mame kucerave obe a aj mne to pomaha.

4. okt 2016
avatar

@morosie nemas nahodou foto?

4. okt 2016
avatar

@kikusik88 paci sa😉

5. okt 2016