Maminky dajte tipy,ci uz link alebo foto do komentu co mate ako symbol deticiek...myslim nejaka retiazka a privesky,napr. 2 dcery tak 2 hviezdicky a tak.dakujem
Ja som tiez nieco hladala, na tetovanie nemam odvahu, pridam ti par foto co som si ulozila..
Mne napadol pandora naramok, alebo podobne nieco, este sa mi pozdava aj to s otlackom vygravirovanym
S mojou kmotrusou mame talizman s nasimi detmi 🙂
Ja som taka antisperkova, preto mam tiez tetko... mam aj naramok s menom aj maleho aj muza, ale nenosim ho casto teda...
@lenka1108 to je nádhernééé é 🙂
@verion
@adapisarovicova tetovanie jedno uz mam,nechcem druhe,mne sa tie inicialy ani nejak moc nepacia,aj ked uznavam daktore su jemne a pekne
@lenka1108 jeeej paráda, možem vedieť odkial ich mate? dakujem
Je to z kozenky a asi neocernie nemacal to neviem. https://www.facebook.com/mojtalizman/




Mám pamiatku do konca života na svoje deti, mám ich iniciály vytetované na krku 😉