Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Čaute!
  Idem rozmaznať svoje vlasy 🦰
  #test_dixi2

  kikuska555
  8. dec 2019    Čítané 48x

  Lino s Linolou u nás 🙂

  Zima, pre niekoho najhoršie ročné obdobie a pre niekoho najlepšie. Ja patrím do tej, ktorá zimu miluje, a moja pokožka do tej druhej 🤭

  Moja pokožka a pokožka mojej dcéry dostáva poriadne zabrať počas zimných mesiacov. Je extrémne suchá a často aj úplne popraskaná. Veľké mapy suchých miest, hlavne ruky a tváre, to bolo už akousi našou súčasťou. Našťastie, existuje pár prípravkov, ktoré nám toto obdobie uľahčujú. Samozrejme, že ich pár máme overených, ale ak sa naskytla možnosť testovať LINOLU, tak som sa veeeeeeľmi potešila a s malou dušičkou napísala. A tadáá, podarilo sa. S príchodom sme hneď aj začali testovať, kto ma aspoň trošku pozná, vie, že neodporúčam niečo, čo mi naozaj nesedí a čo naozaj dlhšie netestujem. Ako prvé sme u nás domaa začali testovať:

  ❤️ Linola Šampón ❤️

  Priznám sa, že ja a ani dcéra sme nikdy, našťastie, nemali problém s lupinami a ani pokožkou vo vlasovej oblasti. Ale čo čert nechcel, dcéra doniesla domov vši 🐜🤦 A s tým nekonečný kolobeh umývania vlasov všetkým možným proti všiam. To jej pokožku naozaj extrémne zničilo. Pokožka hlavy ostala suchá, hrozne suchá, a lupinatá. Ja som snáď nikdy väčšie lupiny nevidela. Kým došla Linola, tak sme toho mnoho vyskúšali proti lupinám. Takže nejaké veľké zázraky som nečakala. Ale! Zabralo a naozaj už po pár použitiach mala pokožku hlavy o 80 % lepšiu a teraz, keď už píšem túto recenziu, tak je na tom takmer 100 % bez lupín.  Jedno, čo ma naozaj mrzí, je, že som si predtým, ako som začala používať linolu šampón, neodfotila pokožku hlavy. Ďalším tajným užívateľom šampónu bol muž, ktorý za mnou prišiel a oznámil, že šampón došiel a odkiaľ ho mám, lebo mu veľmi vyhovuje. Takže v tomto čase je u nás už ďalšie balenie. 👌

  ❤️ Linola Face ❤️

  Súčasne sme hneď žačali testovať aj krém na tvár s kyselinou linolovou. Výborná voľba. My vonku trávime veľmi veľa času a v mrazoch je moja pokožka hrozná a ešte horšia je u mojej Karonky. Tá mala niekedy až veľké suché mapy, prípadne až praskliny. Na tento produkt som sa tešila najviac. Používame ho všetci, od mláďatka až po starého 🤭. Veľké plus je pre mňa, že pokožka ostáva celodenne mastná, teda aj dlhší čas vonku v nízkych teplotách je pokožka pokojná bez zmien, bez začervenania, a svrbenia.  Po dlhom používaní som jeden deň vynechala, nie naschvál, ale nestihali sme a zabudli. Dcéra došla zo školy s veľmi škaredou suchou mapou na tvári. Krém bude u nás denno-denným pomocníkom, počas tohto ročného obdobia určite!

  ❤️Linola Lotion❤️

  Neviem, ako vy, ale u nás sa kúpeľ končí natieraním pokožky telovým mliekom. Moje kritériá na telové sú veľmi veľké a náročné. Musí to byť jednoznačne buď kyselina linolová alebo urea. A to z dôvodu, aby po pár hodinách nebola koža suchá a svrbivá. Pri tomto telovom som tak 50 na 50. U mňa je to celkom fajn, ale u Karin pokožka po aplikácii hneď začervenala a veľmi štípala. Viac som to neskúšala u nej, a tak som pokračovala len ja. Pre mňa, zas veľký plus, dlhý účinok a kraaaasna vôňa 😍 

  ❤️LINOLA SHOWER AND WASH❤️

  Tento prípravok som vyskúšala len raz. Čo mi veľmi vadilo je konzistencia, a to, ako veľmi to lepilo. Neviem ani, k čomu to prirovnať, a po nanesení ma hrozne začala páliť tvár. Viac som už odvahu nemala skúšať 🤷 ☹ 

  ❤️ Linola lotion light❤️

  Tento produkt sa u nás veľmi rýchlo minul počas dní, kedy ešte neboli mínusové teploty. Bol o niečo ľahšie rozotieratelný ako klasické lotio. A musim povedať, že toto telové sadlo úplne na prvý šup Karinke 🙂 V podstate som ho takmer celé minula na ňu. A tiež jej krásne voňal. 

  Na záver sa chcem poďakovať Modrému koníku za možnosť testovať a, samozrejme, aj Linole 🙂 Už len v našej rodine bolo krásne vidieť, ako má každý iný pokožku, a čo jednému vyhovuje na 100 %, druhému vôbec. Ale určite sme si našli produkty, ktoré budú u nás doma pravidelne používané. 

  Ďakujeme ❤️

  kikuska555
  14. okt 2019    Čítané 69x

  Testovačka dmBio!

  Ahojte!

  Po komplikáciách menších až takto neskoro píšem moje poznatky.

  Veľmi som sa potešila, keď mi prišla správa že testujeme dmBio výrobky. Keďže moja polovička má pravdepodobne problémy s lepkom, osobne som do testovačky ani len netušila, že dm ma aj bezlepkové výrobky. Čo ma veľmi milo prekvapilo, pretože som jedna z veľa dm pozitívnych 🤭

  Nestihla som všetko vyskúšať, keďže z dní testovania bol drahý doma len 3 dni. Takže sa to všetko nedalo stihnúť. Ale určite to veľmi rád dotestuje 😂

  dmBio SNACK!

  Priznám sa, že ako prvý padol "pamlsok" 🤭 S týmto som sa ani nepodelila. Teda ani som nemohla, muž nebol doma, tak 90 % som vyjedla ja a tých 10 % som nechala staršej dcére. 

  Na moje prekvapenie, boli veľmi chutné.

  Príjenne chrumkavé a zároveň jemné ako obláčiky, také nadýchane ;) V podstate som nikdy nesledovala tieto výrobky v dm, ale asi by som to ani nekupila. 

  Teraz ale viem, že to u nás ako pochutina chýbať nebude! Mňam.

  dmBio múky na prípravu chleba! 

  Dosť som sa bála prípravy pečiva s neznámou múkou. Pretože bolo náročne, kým som našla vhodnú pre nás všetkých, z ktorej pravidelne pečiem. Pod pojmom náročnosť si môžete predstaviť chuť, aby všetci boli spokojní a konzistencia po upečení dobrá.

  Ale bola som znova veľmi milo prekvapená, dcéra nič neofrflala, zjedla, dokonca mala aj fajn desiatu do školy :D A tomu môjmu mužovi tiež, a dokonca ho ani brucho nebolelo. On nato použil aj hráškovú natierku, len to som, bohužiaľ, neodfotila. Ale podľa jeho recenzky chutila tiež veľmi dobre a dnes si dokonca bral novo otvorenú do práce. ;) 

  dmBio čokovločky a klasické čisté ovsené vločky + dmBio "jogurt"

  Takže, čokovločky.

  Vločky mám rada len vtedy, ak mám chuť na niečo sladké a chcem to dať zdravšie. Vtedy si to skombinujem s ovocím alebo ovocným jogurtom. Ako prvé som si vybrala tie s čokoládou, skombinovala som ich s dmBio "jogurtom". Takto to bolo veľmi chutné, tie kešu oriešky vytvárali prijemnú chuť s čokoládou. Priznám sa, že do konca testovačky som zjedla celé balenie. Ale! Čisto ako jogurt by som to nezjedla, len kvôli tomu, že mám rada sladké chute a ako čistý jogurt veru sladký nebol. 

  Obyčko vločky, tie si testoval drahý. A v podstate chuťovo boli ako každé, akurát, že nerobili šarapatu 🙂 

  dmBio sypká orientálna zmes!

  S týmto asi jediným produktom som si nesadla. Polotovary nedržím doma takmer vôbec. Pretože v tom jedle to proste cítiť, že je to len rýchlo ohriate a u nás to potom nikto nechce.

  Chuťovo bola táto zmes veľmi prekombinovaná, ja som si to dochutila šunkou a syrom, ale aj tak to nebolo nič pre mňa. Ale určite kto ma rád orientálnu kuchyňu, nech ochutná ;) 

  dmBio paprikovo-paradajkova omáčka!

  Po pravde, malo to byť s cestovinou dmBio, ale kým som vyvešala bielizeň, tak sa s nimi staršia zahrala 😂 Musela som teda improvizovať. Omáčku musím vychváliť. Chuťovo úžasná. Dnes bude ako podklad na pizzu ;) 

  Na záver by som teda napísala, že napriek tomu, že som doteraz o týchto produktoch nevedela, respektíve nevšimla si ich, tak im ostane moja rodina verná. V konečnom dôsledku bol muž bez problémov a objavili sme noveé chute 🙂 Nové spôsoby prípravy.

  Ďakujeme tímu Modrého koníka a dm drogérie za možnosť testovať produkty! 💕

  kikuska555
  20. jún 2019    Čítané 144x

  Testujeme COLIEF 😊

  Hneď na začiatok tejto recenzie by som sa rada poďakovala za to, že sme sa mohli zúčastniť testovania. Keďže moja Nesska bude mať 3 mesiace, tak sa nám to super hodilo!

  Testovať sme začali hneď! ❤️ 

  BABY SCALP OIL

  Olej na mliečnu chrastu pomohol odstrániť chrastu raz-dva. Stačilo použiť po kúpeli 4x  a po chraste ani stopa. Jediné, čo mi na oleji prekážalo, je tá prenikavá vôňa, ktorá mne nesadla. Bolo ju ešte týždeň po skončení aplikácie cítiť. Ale tak základ je, že chrasta je preč 🙂

  BREATHE EASY PATCH

  Náplaste sme s Ness testovať nemohli, keďže sú vhodné od troch rokov. Zhodou okolností bola staršia dcéra chorá a usoplená, tak sme to využili a otestovali aj náplaste. Vždy je s ňou boj, ak treba dať sprej do nosa, taķže sa potešila aj ona. A veru, bola som veľmi milo prekvapená, náplaste zabrali perfektne a dutiny mala celú noc uvoľnené a krásne dýchala! Tomuto produktu ostanem určite verná. 

  VITAMÍN D3 DROPS

  Takže kvapky déčko, nechcela som ich ani veľmi testovať, pretože tie, čo máme, sedia, ale povedala som si, že ak sme to dostali, nebolo by fér neotestovať a nedať šancu. Chcem byť objektívna a podať pravdivé info. Nesske nesadli vôbec, mala z nich strašné koliky. ALE MUSÍM PODOTKNÚŤ, ŽE ČO NESADLO NÁM, NEMUSÍ AJ OSTATNÝM! 

  MUM TO BE

  Telové mlieko zabraňuje vzniku strií počas tehotenstva a po ňom. Počas tehotenstva som toho veľa skúšala, ale strie mám. Našťastie len 3, ale predsa tam sú. Telové mlieko krásne vonia, je jemné a perfektne hydratuje. A možno je to len môj pocit, ale moje strie sú menej viditeľné pravidelným použivaním mum to be! Určite budúcim mamičkám odporúčam vyskúšať 😊

  INFANT DROPS

  Na záver, hlavný produkt testovania, kvapky na koliku. Patrím k tým šťastnejším maminkám, takže koliky u náš niesu až tak časté (klop, klop). Ale ak udrú, tak je to teda riadny boj. Vyskúšali sme ich viackrát počas testovania. Prv som mala pocit, že nič extra na nich nie je, ale veruže pomohli. Keď som už videla, že sa niečo deje a Vanessa bola nekľudná a uplakaná, tak som po nich siahla. Bolo vidieť patričný rozdiel, "hneď" sa ukľudnila a pomohlo to aj naplniť plienku. Kvapky si určite dokúpim do mojej skrinky prvej pomoci!

  Takže zhrnutie, každý jeden produkt odporúčam vyskúšať, ale hlavne kvapky na koliku, možno pomôžu tak, ako nám. A ja sa ešte raz chcem pekne POĎAKOVAŤ celému tímu Modrého koníka za možnosť testovania! Našla som produkty, ktoré pomôžu obom mojim princeznám ❤️ ĎAKUJEM!