...my tiez v Marina keksov a bez polevy...chystam sa ho spravit na Vianoce..je to rolada mojho detstva...😉
31. okt 2018
..tak pardon, ze som sa zamotala k vam...ale na obrazku je to presne ta "moja" kokosova rolada...😉
31. okt 2018
...my tiez v Marina keksov a bez polevy...chystam sa ho spravit na Vianoce..je to rolada mojho detstva...😉
..tak pardon, ze som sa zamotala k vam...ale na obrazku je to presne ta "moja" kokosova rolada...😉
Mnam toto sme robili z marinakeksov.