icon
1 / 1
avatar

Mnam toto sme robili z marinakeksov.

31. okt 2018
avatar

...my tiez v Marina keksov a bez polevy...chystam sa ho spravit na Vianoce..je to rolada mojho detstva...😉

31. okt 2018
avatar
kimacka
autor

@natalka13 😘

31. okt 2018
avatar

@victory1 presne bez polevy z malinovym kyselkavym dzemom miesto vajicka

31. okt 2018
avatar

@natalka13 😲 obavam sa, ze budem mat iny recept na to tmave cesto..do toho mojho nejdu vajcia ani rum, za to tam ide maslo...a nist neporierame..keby tam bolo cosi kyselkave, chlap mi to nesezere...🙈

31. okt 2018
avatar

..tak pardon, ze som sa zamotala k vam...ale na obrazku je to presne ta "moja" kokosova rolada...😉

31. okt 2018
avatar

@victory1 mam robila keksy,dzem (nemusi byt kysly) kakao.
Plnka - maslo cukor kokos.
Vsetko od oka.

31. okt 2018
avatar

@natalka13 keksy, cukor, kakao,cierna kava, trochu masla...pomer si nepamatam...

31. okt 2018