Ahoj baby kupovala ste niektora vianocny stromcek s kauflandshopu na nete? Vyzeraju pekne aj dobra cena je. 🤔alebo odkial kupit aby som nezbankrotovala a bol pekny. Ďqkujem
My sme kúpili odtiaľ - https://www.facebook.com/p/Vianočné-stromčeky-1...
Prišiel za 2dni od objednania spokojnosť 👌
8. sep 2024
Ja som kúpila minulý rok v PL to co ma stal tam bola polovica toho co tu pýtali eshopy za ten istý model. Už som tak kupovala tretí model tam a vždy o dosť lacnejšie ako u nás
8. sep 2024
To je akokeby si sa opytala ci su pekne umelace predavane na slovensku.
Kaufshop je online trhovisko.
8. sep 2024
Nikdy viac, dve pahyle mi prišli 😂😂😂😂😂a susede tiez, sme revali