Ahojte baby ktore robievate zapecene kuracie prsia s broskynou a syrom davate tam aj volske oko ? Ako to chuti? Dneska robim prvy krat ateda nasla som recept aj s volskym okom co znie dobre 🙂
Broskyňa, volské oko, syr? Mne to nejako nepasuje....
@marcellka32 no nasla som zte maso, sunka ,volske oko,broskyna a syr. Preto sa pytam ci mam tak spravit alebo radsej na prvykrat neriskovat :D
Ja nedávam
Žienky aký dávate syr? Ja dávam toustovy .
A tiež bez vajíčka
@kkaciatko u nás sa tiež nedáva volské očko, a ten krájaný Eidam bude na to super 🙂
Ja nedávam, svokra dáva.
Za mňa buď:
1. broskyňa a syr,
alebo:
2. šunka a volské oko.
Všetko dokopy by som nedávala.
moj muz robi kombinaciu sunka, struhane sterilizovane uhorky, sampinony a syr. Viem ze na to si sa nepytala, ale pisem ako inspiraciu.
Vajce by som nedavala.robim k tomu syrovu omacku este
Ja nedávam.