Ahojte baby prosim vas moze sud rozhodnut o vyske vyzivne aj v nepritomnosti druheho rodica? ze ked ja podam navrch a druhy dotycny sa nedostavi tak moze rozhodnut ci musi byt pritomny aj druhy rodic. Dakujem
Mala som 4 pojednávania a na 5 sudkyňa rozhodla aj bez ex
@petronelka47 až 4x ho odročila? Ty brďo silná káva. Čo mám skúsenosť väčšinou 2x a na treťom už určí aj bez prítomnosti odporcu.
@alenah31 neodročila,normálne prebiehalo pojednávanie bez neho,sa ma pýtala stále to isté
@petronelka47 tak áno - u nás tiež prebiehalo, ale nakoľko povedala, že má právo sa vyjadriť a do pojednávania tak neurobil pojednávanie bolo pozastavené a stanovený ďalší termín. A dosť ťa to naštve keďže od podania návrhu po prvé pojednávanie prešlo 17 mesiacov a celé sa to uzavrelo po viac ako 2 rokoch☹
Ďakujem dievcata. Idem v januari podavat o zvysenie a teda ex zije cca 500km na vychode od nas tak neverim ze by dosiel ale teda nechame sa prekvapit.
@kkaciatko moze ja som to tak mala minuly rok otec nebol protomny
pokiaľ sa nedostaví súd sa odročí. Pojednávanie bude prebiehať bez neho len ak si určil zástupcu alebo písomne vyjadril súhlas s výškou požadovaného výživného.