icon

Ahojte prosim vas kupila som dneska kare na platky nakrajane ale zajtra by som ho chcela vecer obalit a v piatok vyprazit mozem ho nechat v chladnicke ci radsej ho dat zamrazit.

avatar

Vydrzi

9. aug 2023
avatar

Na obale máš dátum čo tam stoji?

9. aug 2023
avatar

Veď pozri akú má záruku.Niekedy je zaruka len deň niekedy dlhšie.Ja by som osobne dopredu neobalovala.No poradím ti recept na fínske rezne je na vareche ktoré si naložiš a na druhý deň len obalíš v strúhanke (chuťovo sú ako klasické rezne no ja tam nedávam majoránku ako je v recepte)

9. aug 2023
avatar

@skrekinko oo to si pozriem dakujem

9. aug 2023
avatar

Ja deň vopred naklepem,posolíme,nakorenim a dám do mlieka alebo smotany.vyprazam na druhý deň

9. aug 2023
avatar

Naklep, daj do mlieka s trochou kyslej smotany alebo joburtu a v piatok obaliť

9. aug 2023
avatar

@kkaciatko daj do mlieka, olej korenie sol...a tak napacuj. vydrzi a bude makkucke.

9. aug 2023