Ahojte ste tu take niektore ktore davate inhalovat detom kazdy den preventivne vecer. Ze dojde domov zo skoly skolky a na vecer inahluje? Pytam sa najma na deti ktore idu do skolky a do prvej triedy. Ďakujem
Moja druhacka (nonstop chora) inhalovala aj preventivne. Rozdiel som moc nevidela.
6. júl 2023
6. júl 2023
Skôr by bolo lepšie konvickovanie...
6. júl 2023
A čo dávate na inhalovanie ? Vincentka alebo ?
6. júl 2023
kkaciatko
autor@dadkadadus vincentku ano.
6. júl 2023
kkaciatko
autor@dadkadadus mame nosnu sprchu pre starsieho mladsi to este nevie.
6. júl 2023
.