Baby prosim vas zajtra idem na pohreb zomrel nam dedko. Nemame nosit vence ani kytice ze staci ruza alebo hrebicek lebo ze bude spopolneny. Prosim vas to len jedna ruza sa berie alebo dve.Nevyznam sa v tom dakujem :(
Ako na pohreb sa beru parne kvety (2,4,6 atd kusov) ale ked povedali ze bude spopolneny, a staci 1 kvet, zober 1 ruzu (za jedneho). Ja som takto brala 1 ružu za mna, 1 za manžela. Tiez bola kremácia.
@katarinakatka57 Beriem este za brata ten nemoze priist lebo je v nemecku. Dakujem
Zober 2
1 za každého.
@sunflower109 prazdna urna? Najskor nieje obrad spopolnenie?
my sme detom po jednej bielej ruzicke davali ako vnucata mali dat ,,,,,,
@natalka13 nie prazdna.. normalne tam bola truhla...obrad pokracoval aj von a tak prisla sluzba a viezla telo na kremaciu kedze v nasom okrese nie je krematorium
@maninka1974 No idem len ja deti a muz dedka nepoznali.
@kkaciatko to ked zomrel moj ocko bola aj syn aj muž
@maninka1974 Ako oni budu somnou veze ma muz ale bude dalej nebude priamo medzi ludmi na pohrebe nikoho tam nepoznaju.
My sme davali len ruzicku k miestu kde bola ulozena urna