Divoký anjel 🤣🤣🤞👌
Aj ja pozerám aj s 10 ročnou dcérou 😅
18. júl 2022
O ano aj ja som sa vratila do detstva
18. júl 2022
Ja som si to dnes zapla s muzom,nostalgia 😍
18. júl 2022
kkaciatko
autor@adriannasvk moj len pretocil ocami a s rehotom isiel prec 🤣🤣
18. júl 2022
@kkaciatko tak zabavili sme sa aj my na tych dialogoch ale pozreli sme si to 😜
18. júl 2022
Aj na prima love doobeda to zase zacalo chodit.... komu by nestacila slovenska verzia 😅
18. júl 2022
ja som to radšej nezačala kukať lebo by som sa neodtrhla od toho po poslednú časť 😁