Koho drobec reaguje na super spln😒 nas vcera do druhej rana hore to bol des a dnes asi zaciname druhu nocnu. Nikdy na spln nereagoval ale teda teraz co je ako haluz. 🌑
Náš mladší
🌚😊
Aj ja ale kedže som KO dnes budem spať jak zabita 🤣
Aj moj starsi zvykol,ked bol mensi,teraz uz nie(5r aktualne)
@kkaciatko "blue moon" bude až 31.8.
https://www.imeteo.sk/spravy/uz-je-to-tu-startu...
Uuups, tak kvoli tomuto som tuto noc nespala?👀🤪 ja som extremne citliva na spln, preto ho nesledujem, ale celu noc som buntosila, bola nervozna..rodina vie, ze toto mi nepripominat, aby som si to vedome este nezhorsila a nepomaha - ale ja zaleziem do tmaveho kuta v byte a snazim sa spomalit dychanie, vycistit si hlavu a nejak aspon 2-3 hodiny pospat. Lenze pri dietati sa to neda, mozno lahnut k nemu a pustit bud nejaku prijemnu tichu hudbu alebo citanu rozpravku
Ja s deťmi som nenormálne citlivá na zmeny mesiaca, spln najmä. Tak sa už pár dní vopred teším 😬
skúste si dať k posteli pohár vody aj k posteli detí, možno pomôže 🙂
my dnes takmer všetci ...
dcéra o 1 hod ráno hore a zaspala o 5 ráno...
@deti95060810 och to je masaker.
@malicka1986 nasho muz uspaval na 3x
Môj 4m reaguje na spln,čiže si viete predstaviť placuce bábätko stále na rukách ..alé teraz som ani nevedela ,že je spln 😅 u nás bola zlá noc v sobotu ...možno to bolo pre neho silnejšie 🙂😅
Za mna keď som zabudla vnimat ze je spln, tak spal pekne. Ked som si to vsimala, reagoval ze zle spal, akoby som si to privolala...
U nas tuto noc nik nespal, este aj havo sa vrtel..ako ja vobec to neriesim, lebo bytovku mame tak ci hvezdy splny prd vidno 😀😀 tak uvidime dnes v noci, ale dobre vediet, keby nieco dam to na spln, ze za to moze😀
U nás dve deti takto. Reaguju už dva dni pred splnom, počas splnu a ešte aj deň po ňom. Na striedačku si sadaju, kričia, idú dole z postele. Je to masaker zakaždým 🤦.

Ja ma dvoch takých, 7rocneho aj 4rocneho