U nás len dosť fúka a leje ako z krhly. Nastastie žiadne blesky.
29. aug 2023
u nás nič. ani včera , ani teraz... 😉
29. aug 2023
U nás včera nič...dnes poprsalo asi hodinku aj to len tak aby sa nepovedalo...cez deň bolo cez 30 a ja už som uvarená jak...ale ochladilo sa po daždi tak hádam sa dnes vyspím konečne
29. aug 2023
U nás.. u nas.. ..a nikto netuší kde🙃
29. aug 2023
@maccaya u nás nie
29. aug 2023
29. aug 2023
U nás ...krajný východ
29. aug 2023
Vysoke tatry po burke a daždi
30. aug 2023



Prosím ťa, čo je to za aplikáciu? Inak bývam neďaleko a teda pri niektorých hromoch mi nie je všetko jedno. Som rada, že aspoň deti spia.