kkaciatko
autor@misinka0611 🤣🤣🤣👌
22. júl 2022
@kkaciatko zajtra nás čaká ochladenie na 36 🙂
22. júl 2022
Ja by som vám poslala kus tatranského vzduchu.. Momentálne príjemný letný daždik
22. júl 2022
kkaciatko
autor@marianamarhefkova budem cakat 😁
22. júl 2022
To uz fakt na skapanie,mate to este niekto tak vi len ja to nezvladam ty kokso citim sa ako keby ma presiel parny valec.🤦♀️
22. júl 2022
Ja v klime v 23😀 neda sa inak.
22. júl 2022
@ivka185 ja toto teplo tiež nedávam, teším sa keď bude zamračené a 20 stupňov
22. júl 2022
kkaciatko
autor@michaelkanr my nemame klimu 🥵
22. júl 2022
Podobe aj u nás tak 😭 Toto už není leto ale trápenie
22. júl 2022
Mne je pri bazene super, aj som sa opalovala 🤣 Ale napr. doobeda som bola v obchode, prisla som domov spotena ako krava a nenavidela som kazdy jeden stupen na teplomery 🤣🤣🤣
22. júl 2022
22. júl 2022
Nie si jediná
23. júl 2022


Nikdy som si nepomyslela že túto vetu napíšem ale u nás LEN 39 vonku a doma 30 😂😀