Krasneee😍!
@lizatko1009 @kkaciatko odkial? 🤩🤩🤩🤩🤩🤩
@opica_skorica ja som dneska kupila v tescu. ❤
@kkaciatko je to monstera adansonii, prosim v Tescu bola za kolko?
@opica_skorica to je monstera monkey leaf. 4,99€
@kkaciatko diky za info. Aspon sa tam nemusim trepat. Zhanam adansonii.
@opica_skorica nie je zaco
@opica_skorica A aký je rozdiel medzi Adansonii a Monkey? Keď niektoré sú pomenované "adansonii monkey"
@selu11 a vies, ze asi ziadny.
Teraz to pozeram, akoby to bolata ista rastlina…. Zaujimave
@opica_skorica od floristky
@opica_skorica Pretože ja som tiež zháňala Adansonii. Myslela som, že som si kúpila Adansonii Monkey a až tu som prišla na to, že to bola vlastne "laniata" asi 🤔
Ale mám aj túto Monkey. Každopádne, je to krásna a vďačná rastlina 😉
Toto je asi tá laniata, má také "jemnejšie" listy.
A monkey, tiež napíšem že asi ☺️
@selu11
Mna porazi, to su akoby takmer identicke….🧐
@opica_skorica Veru áno, hlavne keď obe kupujem s tým, že sa volajú "adansonii" ☺️



🙂